Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszerettem a pszichológusom...

Beleszerettem a pszichológusomba. Jobban járok, ha abbahagyom a terápiát?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett, mint nő. El tudnék képzelni vele normális párkapcsolatot. Viszont tudom, hogy ebből semmi nem lehet. Ő is mondta meg a neten is utánaolvastam. Nagyon zavar!

Ilyenkor mi a teendő? Beszéljem vele át századjára, vagy csak simán mondjam le a terápiát?

Valami hasznos ötletet szívesen fogadnék.



2021. júl. 9. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
utolsó, a "meg kell élni" az érzésre vonatkozott, arra, hogy beszélj róla, hogy hozd felszínre, hogy engedd magad át ennek, egyáltalán nem arra, hogy összejönne veled... sosem ajánlják a pszichológusok az érzések elnyomását, mert ez szorongáshoz vezet
2021. júl. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm utolsó. Nyilván tudom, hogy soha nem jött volna össze velem.Rég volt, elmúlt... Talán ha máshol találkoztunk volna, lett volna valami.. Talán.
2021. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ZaharaLarka válasza:
Nekem nem múlik, pedig két éve már, hogy eljöttem. :( Mondjuk nem sikerült túl szerencsésen lezárni a terápiát és azóta sem sikerült beszélni vele, pedig rajta voltam az ügyön... Most megint gondolkodom azon, hogy meg kellene keresni, de nem is tudom. Sosem voltam különösen problémás emberke, de valahogy ez a pszichoterápia dolog bekavart rendesen.
2021. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hogy történt az a nem túl szerencsés lezárás, ZaharaLarka?
2021. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!