Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha elmondom a...

Szerintetek ha elmondom a pszichológusomnak, hogy úgy érzem kicsit beleszerettem, akkor javasolni fog maga helyett valaki mást és ezzel véget is érne a vele való terápia?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is beleszerettem a volt pszichológusomba,de ez szerintem normális. Van egy ilyen neve ennek a jelenségnek.
2019. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelenség neve indulatáttétel. Szerintem nem fog ezért másra "bízni", ha tud erről az érzésről, és tudtok vele dolgozni, akkor semmi nem indokolja. Te már tettél fel erről kérdést, ugye?
2019. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha elmondod neki, mert tudni fogja, hogyan kell ezt kezelni és ettől nem fog véget érni a terápia.
2019. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszéljetek róla, nem baj, legalább közelkerültök egymáshoz, még jól sülhet el a dolog.
2019. máj. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, szerintem beszêlni fogok vele akkor erről! :)

2-es válaszolónak: igen, a közelmúltban tettem fel egy ehhez köthető kérdést

2019. máj. 4. 03:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Meseld majd el mit mondott. :)
2019. máj. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne mi történt :D
2019. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már hónapokkal ezelőtt elmondtam a pszichológusomnak, hogy úgy érzem beleszerettem. Elmondtam neki, hogy sokáig azért nem mertem erről beszélni vele, mert féltem attól, hogy ez miatt valaki mást fog ajánlani maga helyett. Szerencsére nem ez történt. Azt mondta, hogy amennyiben én úgy érzem ezen érzések mellett tudok vele együtt dolgozni, akkor nem szükséges elválnunk egymástól.

Azóta is hozzá járok, és noha továbbra is vonzónak tartom, elfogadtam, hogy nem lehet köztünk a terápiás kapcsolaton kívül semilyen más viszony.

2019. szept. 21. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!