Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik, hogy 35 évesen...

Létezik, hogy 35 évesen lettem diszgráfiás?

Figyelt kérdés

Utóbbi hetekben napi szinten cserélem fel a g és k betűt. Főleg szavak végén teszek k helyett g-t.

Suliban soha nem volt ilyen gondom, sőt 10 évig ügyfélszolgálatos voltam, sok-sok mailt írtam naponta. Ez csak pár hete van. Olvasva rögtön kiszúrom, de ha sietek, elgépelem gyakran.

Hogy lehet, hogy ez most jött elő?

Vagy ez lehet valami betegség kezdete?



2021. júl. 10. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nincs, hogy valaki 35 évesen válik diszgráfiássá. Csak kapkodsz és stresszelsz.
2021. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

NEm, ez valami idegrendszeri probléma, akárcsak extrém kimerültség, de akár komoly baj is lehet.

Menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.

2021. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, de figyelemzavar eljöhet 35 évesen is. Stressz, fáradtság, vitaminhiány fennállhat?
2021. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

10 hónapossal vagyok itthon, sokkal kevésbé vagyok stresszes mint mikor dolgoztam. Vitaminhiány már inkább, mert szoptatok és hol beveszem a vitamint- hol nem, de ilyen sosem volt velem és egyre gyakoribb, ill néha nem jutnak eszembe szavak mostanában, elakadok a mondat közepén, de ez ritkább.

Remélem, nem valami kezdődő Alzheimer.

2021. júl. 10. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 szammal volt ilyenem egy idoben.

Egy ismerosnek is,neki volt kateteres mutetje. En nem foglalkoztam vele, elmúlt idővel. De ha meg akarod magad nyugtatni, vizsgaltasd ki...

2021. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 hónapossal otthon lenni egyáltalán nem stresszmentes. Felelős vagy egy cselekvőképtelen emberke létéért, egészségéért, egész nap nem hallasz felnőtt szót, talán ki se alszod magad eléggé: ez pont elég stresszforrás. 35 évesen Alzheimer - ez azért a lottó ötös valószínűségi kategória. A családban nincs gond? A férjeddel jól vagy?
2021. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy betegség kezdete, szerintem hagyd, mindekivel előfordul


Nyilván vannak most fontosabb dolgok és megoszlik a figyelmed, kevésbé koncentrálsz az írásra, vagy csak gyorsabban gondolkodsz mint ahogy a kezed jár mert sietsz, túl akarsz lenni rajta.


Ennyi az egész, nem több.

2021. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de a kérdésben nem szerepelt a 10 hónapos gyerek, anélkül meg lehetne betegség is mögötte. Csak ha nincs kellö infó, akkor nehéz pontos választ adni.
2021. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!