Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha vki öngyilkos akar lenni,...

Ha vki öngyilkos akar lenni, van h elmegy otthonról az iratai nélkül, hogy ne tudják elérni otthon és gondolkodik, h alá ugorjon a vonat alá?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 20:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
Én is igy érzek ahogy te,az érzéseket nem birom elviselni.addig jo amig alszok.Ha van családod vagy csak barátaid is,van hol laknod ,munkád is akkor már amiatt érdemes élned. Mert az tényleg reménytelen helyzet ha már ezek a dolgok sincsenek és egyedül maradsz.
2021. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

Nekem tavaly ilyenkor volt egy öngyilkossági kísérletem.


Én nem akartam másokat szivatni azzal, hogy akadalyozom a közúti\vasúti forgalmat, vagy azzal, hogy szétfröccsentem a testem mindenki szeme láttára.


Ha szeretnél, beszélgessünk privátban.

2021. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

12. vagyok,

Bocs, elég félreérthető a válaszom, de NEM szuicid tippeket adok!

Hiszem én is élek. Jót akarok a kérdezőnek.

2021. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én is hajlamos vagyok rá...
2021. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 cSAKiVáncsiVagyok ***** válasza:
90%
#11 Igazad van... az ember akkor boldog mikor alszik... és annak örüljön amit te ott le írtál...Én értem... De télleg van egy élet ösztön és a legjobb öngyilkosági modszer ami kevésbé fájdalom mentes a gyógyszer,,, Nekem le állt a szívem drog+gyogyszer+pia ujjraélesztetek és azon gondolkoztam akkor hogy baszus ezt én télleg túl éltem? Akkor talán még dolgom lehet
2021. júl. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hányféle gyógyszert próbáltatok, hogy már nem tud mást adni? Rengeteg van! És követeld ki magadnak a pszichoterápiát. Jogod van a megfelelő ellátáshoz!
2021. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Én is hasonlóan érzek és elég reménytelen a helyzetem, amiket 11-es felsorolt, nincs, egészség sincs. Nekem sem segít a pszichiáter, sem a gyógyszerek.

Sokat gondolkodom a megoldáson, én egyfajta nomád elvonulást találtam ki a végső megoldás helyett(több sikertelen túladagolás, illetve ugrani is készültem már, de megmoccant az életösztön) csak nem tudom, hogy kivitelezem, főleg betegen...bár lenne valamilyen kommuna, szekta, ahová befogadnak, bánom is én, ha agymosás:/

2022. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
ha ezen gondolkodik hat tegye is meg, eppen eleg idiota van a vilagban nelkule is.
márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Miújság?
ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
semmi, mit gondoltal ?
ápr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!