Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális hogy néha olyan...

Normális hogy néha olyan beteg horrortörténeteket találok ki magamnak, ami túl megy az ingerküszöbömön, és én magam is megbotránkozom rajta?

Figyelt kérdés

Ha rossz kedvem van, szeretek sorozatgyilkosokról, kegyetlen dolgokról, horrorstorykról olvasni, mert elvonják a figyelmem. Szoktam magam is kitalálni ilyeneket, de néha olyan bestiális dolgokról találok ki történeteket (nem azt képzelem általában hogy én csinálom, van egy "szereplőgárda") de akkoris, hogy utána néha szinte szégyenlem magam hogy épelméjű ember ilyet nem talál ki. Alapból nem vagyok agresszív ember, nem bántottam soha senkit,van egy macskám imádom, soha nem bántanám.

Ennek ellenére Torrente del Bosqe Kínzások és Kivégzések című könyvét is kvázi egy levegővel kiolvastam még 16 évesen,pedig kissé besz@ri gyerek voltam. Megrázott de mégis érdekelt. Csak akkor mutatok érdeklődést a brutalitás iránt ha rossz passzban vagyok. Miért van ez?



2021. júl. 13. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most az elfolytott harag jutott eszembe.

Ha ez jó stresszlevezető csináld, akkor nem lesz baj. Amennyiben igazam van, de ha egy kósza gondolatod is lenne, hogy ezt kipróbálod inkább menj orvoshoz. :D

2021. júl. 13. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez érdkel. Ennyi. Majd megunod ahogy idősebb leszel.
2022. júl. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én egy meleg BDSM film studiónál dolgozom. Gyakorlatilag azzal foglalkozunk, hogy izmos helyes fiúkat kínzunk hétről-hétre. Persze ők ebbe beleegyeznek, sőt, újra- és újra visszajönnek forgatni, pedig elég "beteg" dolgokat kell elszenvedniük. De amíg nem erőszak a dolog, a szó szoros értelmében, tehát amíg csak papíron, vagy képernyőn létezik, és kitalált figurák, vagy önkéntesek szenvedik el a kínzásokat, addig nincs gond vele. Az emberben természeténél fogva van 1 bizonyos szintű agresszió. Ezt elfojtások, stressz, frusztráció tovább tudják növelni. Ilyenkor ezt ki kell adni valahogy.
ápr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!