Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikolok es szorongok durva...

Panikolok es szorongok durva megfelelesi kenyszerem van a munkahelyen mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés

20 eves vagyok, lany. Dinnyet arulok az iden, es iszonyatosan bepanikolok hogy jol adjak vissza, illetve megfelelesi kenyszerem van az emberek elott. Multkor 5000 forint minuszt csinaltam es azota felek.

Alapbol panikbeteg vagyok, es elegge depresszios viszont valamit csinálnom kell, mar ez is nagy lepes hogy egyaltalan dolgozok. Egesznap feszült vagyok, es 12 orat dolgozok. hogy ne akarjak senkinek megfelelni? Annyira nagy nyomast tesz ez ram alapesetben is nem csak a munkahelyen,de itt meg jobban, foleg hogy a masik lany aki itt dolgozik az arcomba dorgoli mennyi borravalot kap..meg ugy beszel velem mintha valami nagy asszonny lenne es csak 17 eves. Kicsit megalazo.

Nem tudom hogy fogjam fel, hogy ne stresszeljek ra



2021. júl. 15. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számológépet használni nem szégyen.

Egyébként talán jobb lenne egy olyan hely ahol lehetőleg kevés és mindig ugyanazokkal az emberekkel dolgozol együtt, vásárlók nélkül.

2021. júl. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert a pánikbetegségre?
2021. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki SSRI-t, Citalopramot például (20 mg a normál adag). Nekem bevált. Pszichiáter írja fel, utána meg háziorvossal is lehet.

Nem durva gyógyszer (relatíve), mégis erős hatása van.

2021. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!