Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tünete tel volt mielőtt...

Milyen tünete tel volt mielőtt felírták az antidepresszánst vagy szorongáscsökkentőt?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Husz even at szorongtam, tizenket eve nem tudtam eljutni sehova, panikbeteg voltam. Hat het mulva segitett. Azota az eletem nem is visszakaptam, azota elek teljes eletet.
2021. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy nem tudtál sehova eljutni? Mit éreztél? Ha menni kellett vagy oda kerültél?
2021. júl. 15. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit ereztem? 17 evesen a metron ugy ereztem, nem birok nyelni, meg kell kapaszkodnom minden nyelesnel, mivel kenyszeresen nyelni kezdtem. Ugyanez a lelegzettel. Ugy ereztem, megfulladok, es rajtam mulik, veszek-e levegot. Vagy az ismert szedulesnek nevezett dezorientacio. Ha ultem, azonnal fel akartam pattanni. Ha mentem, le szerettem volna ulni. Kozben pedig a fulemben dobolt a ver, zsibbadt a karom, stb. Horror volt, a pszichoterapiak gorcsos bemeseles voltak, valojaban vartam az idopontokat.

A gyogyszer kikapcsolta ezt a kenyszeres figyelest, elore rettegest. Es az is van, hogy ha megis kezdodne egy alkalmi panik, le tudok ulni, beveszek egy nyugtatot is, ha kell, sirok, vagy reszketek, de husz perc alatt elmulik. Fiatalon titkoltam, tabu volt, senki nem tudta, mig az iskolat vegigszenvedtem. Azota egyedul repulogepre szallok, es egy laza szorongast ha megis lenne, el tudok rendezni magamban. Fiatalon epp hogy mentot hivni sose kellett, de a poklok poklat eltem meg orakig. Es akkor nem volt komfort zona. Panikoltam otthon is, masokkal is egyedul is.

2021. júl. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam pszichiáter diagnosztizalta a depressziót és a szorongast, utána fel is irtak. Megállás nélkül rossz kedvem volt, öngyilkosságot kíséreltem meg, és azután írta fel ezeket.
2021. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!