Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakai bevizelés idős...

Éjszakai bevizelés idős korban de vagy nem érzékeli vagy nem kell fel rá az mitől lehet? Volt már hogy bement egy kicsi de az hogy ül az ágyban körülötte meg a pisi és nem szól ilyen nem volt még... Az utóbbi pár napban szinte minden éjszaka ez van.

Figyelt kérdés

#betegség #éjszaka #bevizelés #Felnőtt kor szobatisztaság #Nem kell fel rá vagy nem érzékeli #Vizelet húgyhólyag
2021. júl. 21. 07:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a hólyagja, húgyúti fertőzése van, demens stb. Háziorvos, és kivizsgálás.
2021. júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát a hólyagjával szokott gond lenni, vizlettartási gondok is vannak,

illetve közepes szintű demencia is meg van nála állapítva, de ez már régóta van, de eddig ilyen még nem fordult elő sosem ilyen mint az elmúlt pár napban.

2021. júl. 21. 19:16
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen orvos, antibiotikus kezeléssel elmúlhat.
2021. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. júl. 22. 18:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A demencia romlik sajnos az idő előrehaladtával. :(
2021. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom, de ezelőtt egy hónappal kb. "semmi baja" nem volt, ennyi idő alatt ennyit rosszabbodott volna a helyzet?? Az, hogy néha néha becsurrantott, előfordult, mert nem bírta visszatartani, de hogy ennyire bevizeljen nap mint nap minden éjszaka, soha nem volt előtte ilyen.
2021. aug. 15. 13:59
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is szomorú ez, ahogy öregszünk, minden szervünk rosszabbul műkõdik. Lehet húgyúti fertőzés is, a hólyag záróizmának folyamatos gyengülése is, emiatt mire felkelne, már késő. Ha nincs szervi oka, az éjszakai pelenkázás látszik a legkönnyebb megoldásnak.
2021. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom sajnos, az megy nap mint nap, minden éjszaka...
2021. aug. 16. 12:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok. A héten arra ébredtem, hogy bevizelek, egyszerűen nem értem ki több esetben a wc-re. Azelőtt ilyen sose volt velem. Kedden kaptam antibiotikumot Zinnat 500mg. Másnap már segített. Mondjuk lázas is voltam. De nagyon kellemetlen. Ágynemű csere stb...
2021. szept. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
S ez mi miatt alakult ki nálad?
2021. szept. 2. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!