Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki lebeszélne az öngyilkos...

Valaki lebeszélne az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül érzem magamat.

Nem látom értelmét folytatni.

25éves vagyok nincsenek már barátaim soha nem tetszettem egy lánynak se.

Munkahelyem szar előre lepésre nem vagyok képes.

Semmit nem érek.

Aki érzett már igy hogy lépett ezen túl?



2021. júl. 25. 21:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Okj megszűnt. Mostmár semmit nem ér. 5év alatt amúgy is elfelejtettem mert nem használtam. Egy piheterápia 50-70kba kerül havonta ha valaha el akarok költözni itthonról akkor az a pénz arra kell. Persze mennék én szívesen.


Sehogy nem oldottam meg a problémákat, figyeltem órán és benne maradt a fejemben.

2021. júl. 26. 10:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Saját magadért csak te tudsz tenni! Mi nem ismerjük a körülményeidet, lehetőségeidet, így azt sem tudjuk, hogy hol lehetne kitörni ebből a helyzetből. Neked kell megtenned mindent azért, hogy jobb legyen a helyzeted, mert sajnos kívülről más nem fog kirángatni ebből az állapotodból. Az öngyilkosság nem megoldás, nem is menekülés, mint írtam korábban, nem tudhatod, hogy milyen szörnyűség vár odaát.
2021. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Egyelőre kisírtam magamat és megnyugodtam köszönöm azoknak akik megpróbáltak segíteni.
2021. júl. 26. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!