Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Készen állok a halálra 24...

Készen állok a halálra 24 évesen. A szülinapom előtt akarom megtenni, megtegyem?

Figyelt kérdés
Nem ér semmit se az életem. Úgy érzem csak üresjárat minden nap. Soha nem csinálok semmit, csak ülök és gondolkodok azon, hogy miért élek még egyáltalán. Talán egy következő életben boldog leszek, ebben már lehetetlen.

2021. júl. 26. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg! Inkább kezdj el változtatni azokon a dolgokon, amik zavarnak. Indulásnak kezdj el sportolni, attól már sokkal jobban fogod magad érezni.
2021. júl. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

9s vagyok.

Igen leteznek ilyen emberek. Zard ki oket az eletedbol. Keress valamit ami boldogga tesz.

2021. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd meg! Szerintem sokkal jobban éreznéd magad attól, ha sportolnál, fogynál.

Az egyetemet nem tudod folytatni? Vagy más szakot? A kevésbé magabiztos emberek is kapnak állást, ha van valamilyen végzettségük, csak kisebb cégnél, külvárosban, vidéken, kevesebb fizuért, stb. Azért az nem a világvége.

24 évesen még rengeteg időd van "jóvátenni", kijavítani az életed, ezt a mostanit, de próbálkozni kell vele mindenképp, mert így("Soha nem csinálok semmit, csak ülök és gondolkodok azon, hogy miért élek még egyáltalán") nem fog megváltozni semmi.

2021. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem állsz készen.

24 évesen még semmit nem tudsz.

Ami most hatalmába kerített, az a szokásos életkorral járó lelki állapot.

Mindenkit megérit, jobban vagy kevésbé.

Én jóval több időmet vesztegettem a huszad éveimben. Úgy éreztem mint te.

Egy ideje megvan mindenem, ami számít. Most így ötvenhez közeledve azt is megtaláltam mi az életem értelme.

Ezekhez idő kell.

Te fiatal vagy még.

2021. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
60%

Semmi képpen se tedd meg.

24 év még bőven semmi. Van aki 30-40 év felett talál rá az életére.

Kifogást ezer okot lehet mondani mindenre, de a megoldások soha nem jönnek önként dalolva. Valamiért kevesebbet van amiért többet kell tenni.

Mindegy hogy nézel ki, vagy mi vagy most, egyrészt el kell fogadnod magad, más részt pedig lehet tanácsokat kérni. Hülyéket nem kell komolyan venni. Párt meg tudsz találni maghadnak, mert lehetetlen nincs.

A küzdelem nem mindig éri el a célját ez sajnos így van, de erdmény nélkül sosem marad. Soha. A küzdelem a kitartás adja meg az emberi tartást.Ne hogy azt hidd hogy egyedül vagy... ŐŐ dehogy...


Mivel a leírás elég általános így nem lehet egy egy témára fókuszálni. Azokat ne vedd alapul akiknek minden az ölükbe hullik küzdelem nélkül. testileg szellemileg olyan adottságaik vannak hogy alig kell bármit csinálniuk. Sokszor ellustulnak mert mindig szerencséjük volt, mindig. Aztán jön majd az első pofon hogy küzdeni kell valamiért és feladják. Na olyankor érnek célba azok akik küzdenek mindenért, mert egy újabb leküzdendő akadályt kaptak csak, nem pedig a világ vége jött el.


Szedd szét valahogy a témákat és külön külön itt is segíteni fognak.

Súly problémák... stb.

Minden ember értékes amelyik tiszteli a másikat... Az életet ajándékba kaptuk a természettől. Rövid, és szép. Ne dobd el...

2021. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
43%

Rendesen leírtad azt, amit érzek. Csak én 20 éves vagyok és lány. Én valami humánusabb módszeren gondolkozok, mondjuk gyógyszerek. Én nem beszélném le róla emberek, mert aki azt teszi, nem érti. Konkrétan büntetés az élet, fáj a létezés. Csak azon gondolkozol, hogy mennyire szar. És mikor hallgatsz ezekre a fos mondásokra, hogy "élj, mert élni jó" és társai, és megpróbálsz felállni, csak visszaesel, de még mélyebbre. Én pontosan tudom, hogy jobb nincs, csak rosszabb. Vannak emberek, akik nem érnek semmit. Mint a kérdező a leírása alapján, vagy mint én, aki ugyanazt érzi. Ez van.

Én csak azt akartam mondani, hogy őszintén sajnálom kérdező, hogy ezt átélted, és ha hiszel a következő életben, őszintén remélem, hogy akkor valami jobb helyen leszel.

2021. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha elég bátor vagy hozzá tedd meg, csak akkor lezárod és nem adsz magadnak lehetőséget sem hogy jobb vagy rosszabb legyen.

Ha van lehetőséged írni ilyen dolgokat akkor még nem vagy a legalján.

Ez olyan szerintem mint a lottó szerencse kell hozzá, az élethez is neked eddig nem volt, de lehetsz a saját szerencséd kovácsa, vagy hogy szokták mondani.

2021. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha nagyon zavaróan jön ez a gondolat, akkor mond el ezt, még ha nem is hiszel benne, akkor is segíteni fog, tobbi dolog mellett:


"Szent Lechitiel angyal, segíts, támogass, emelj fel légy szíves.."


[link]


Egy próbat próbát megér, akkor is ha nem hiszel benne..

Kívánom, hogy legyél jobban és boldog..


Isten is végtelenül szeret és egy nagyon értékes, felbecsülhetetlen valaki vagy, bízz a jóban..

Szent Lechitiel (egy főangyal egyébként, a vigasztalás és reményadás az ő fő feladata)..

2021. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van aki olyan szinten mentalis beteg,hogy már feladja. Megértem a kérdezőt,de én is voltam rettenetes helyzetbe. Nagyon mély depresszioba hónapokig. Ki lehet jönni mindenből nagy akarattal ,de egy kemény mentális betegségből nem biztos.
2021. júl. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál már az írással? Írhatnál történeteket ilyen élettapasztalattal!
2021. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!