Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyen a szülinapomon?...

Hogy legyen a szülinapomon? Igyak vagy sem?

Figyelt kérdés
Megfogadtam, hogy leszokok az alkoholról és holnap lesz 1 hónapja ennek. Ráadásul pont a születésnapom...
2020. jún. 14. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs buli könnyebb megállni. Hiszen nem kötelező inni csakazért mert szülinap van. Ha lesz akkor is ki kellene bírod, másnapra büszke leszel magadra.
2020. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy leszoksz? Alkoholista voltál, vagy csak néha ittál, de már annyit sem akarsz? Ha alkoholista voltál, én nem innék egy kortyot sem. Vagy max alkoholmentes sört igyál.
2020. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Naponta ittam és május 14-én olyan rosszul lettem, hogy elhatároztam: Leteszem a poharat!
2020. jún. 14. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, ha elhatároztad, hogy nem iszol, akkor szerintem nem ártana tartanod magad ehhez.


Elvégre miért ok egy szülinap arra, hogy igyál? Annyi ital van, ami nem alkoholos és iható...

Nem szabad, hogy azt érezd, attól vagy több, menőbb vagy nagyobb, mert iszol. Gondolj arra, miért is határoztad el magad arra, hogy leszed a poharat...

2020. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben ne igyál inkább.
2020. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!