Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálom a szülinapom?

Miért utálom a szülinapom?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy ez nem ilyen önsajnáltató duma, vagy "kéretem magam", de minden évben leszögezem, hogy ne ünnepeljék a barátaim/családom a szülinapom. Nem vagyok antiszociális ember, de egyszerűen kellemetlenül érzem magam attól, hogy engem ünnepelnek, én vagyok a középpontban. Pedig ha társaságban vagyunk, akkor általában tényleg pont én vagyok központban, meg én szervezek minden a baráti körön belül is olyan 90%-ban, de amikor "akasztják a hóhért" azt nem bírom. Lehet ezzel valamit kezdeni, járt már valaki hasonló cipőben?

2020. febr. 24. 18:00
 1/2 adreszjo válasza:
Szia! Annyit tudok neked tanacsolni elvezd az eletet orulj hogy megélheted a szuletesnapodat egeszegesen csaladdal baratokkal! legy halas istennek hogy van akivel unnepelhetsz szeretettben! Mert tudod sokan orulnenek ha lenne szulo akik adnak nekik egy egy puszit ! Isten aldjon! es remelem boldog leszel a szuletesnapodkor!
2020. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem értem mit kell ezen ünnepelni. Naptártechnikai dolog. Az emberi szervezet nem éves, hanem napi ciklus szerint él, nincs jelentősége annak, hogy megélt 365, vagy 100, vagy akár 1000 napot.
2020. febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!