Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szexuális irányultság egész...

A szexuális irányultság egész életben változik?

Figyelt kérdés
A szexuális irányultság már eldől az anyaméhben, vagy egész életben változik? Pl. Valami hatására heteróból homoszexuális lesz vagy fordítva. Vagy ez egy eldőlt dolog amin nem lehet változtatni.

2021. júl. 27. 01:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
86%
Az irányultság csak van és kész. De az mindenkinél változó, hogy mikor jön rá a sajátjára, és ezalatt megeshet, hogy félre "diagnosztizálod magad" 1-2 alkalommal. De ez a félre ismerés is a felfedezés része.
2021. aug. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
65%

olyan jó, hogy a laikusok ekkora bizonyossággal állítanak baromságokat..

változhat az irányultság, hiába írjátok mindig mindenhová, hogy nem

tanultam, kutatom, kutatjuk most is ezeket a dolgokat..

és megelőlegezem: liberális vagyok, progresszív, lmbtq támogató, gyűlölöm a jobb oldalt és a fideszt, de abban nagyon nincs igaza a liberálisoknak, hogy minden meleg melegnek született, és igaza van a jobbosoknak, hogy környezeti hatások is alakíthatják és befolyásolható, ha megvan a hajlamosító tényező az illetőben

légy szíves, aki életében nem tanult magas szinten biológiát és pszichológiát, az írja az állításai elé, hogy "szerintem" ...

2021. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 Godaime ***** válasza:
100%

"ha megvan a hajlamosító tényező az illetőben"


De ez itt a kulcs. Akiben nincs meg ez a tényező ( vagyis nem vele született ) abból nem lesz meleg.

2021. aug. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
47%

22-es aha.

Meg jo hogy a nalunk fejletebb orszagokban sem tudjak peldaul a pedofilok szexualis iranyultsagat megvaltoztatni.

Felirnak nekik nemi vagy csokkentot es igy konnyebb lesz ezen uralkodniuk.

Itt egy video

[link]

2021. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

24es

édes istenem.. ne égesd már magad az ostobaságoddal

a pedofília nem a szexuális orientáció egy fajtája, az egy aberráció, betegség, semmi köze nincs a melegséghez..

egyébként is, ismerős a ható képző? ha nem, akkor javaslom a magyar grammarikát könnyű nyári olvasmánynak

2021. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
22%

"változhat az irányultság, hiába írjátok mindig mindenhová, hogy nem


tanultam, kutatom, kutatjuk most is ezeket a dolgokat.."


Szerintem akkor nem kéne kijelentéseket tenni ha még folynak a kutatások.

Szerintem ez így lezáratlanul erős túlzás részedről.

Szerintem azért ezt egy állítólagos kutató is tudhatná.

Szerintem érthető, hogy GyK-n csak állítólagos lehet valaki, vagy nem érthető?

2021. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
36%
Majd a 22-es lesz az elso a vilagon aki a homoszexualisokbol heterot csinal, olyan nagy kutato.
2021. aug. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
38%

#27

Az olyan nyilvános, kamu bemutatókat meg egyenesen várom a 22-estől, ahol heterók hazudják melegnek magukat és úgy gyógyulnak heteróvá.

2021. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
43%

nem azzal kapcsolatban folynak kutatasok, hogy megvaltozhat-e, hanem hogy mitol valtozik, mitol alakul ki


27es

hajlamosító tényező

ható vagy megengedő képző

-》 nézz utána a fogalmaknak mielőtt baromságokat írsz te iq harcos

2021. aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
41%
Ahhoz nem kell kutatónak lenni, hogy tudd hogy a külső behatások legfeljebb annyit érnek el, hogy az illető hamarabb jön rá mi/ki a valódi énje. Semmi több, csak a felismerés felgyorsítása.
2021. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!