Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szexuális irányultság egész...

A szexuális irányultság egész életben változik?

Figyelt kérdés
A szexuális irányultság már eldől az anyaméhben, vagy egész életben változik? Pl. Valami hatására heteróból homoszexuális lesz vagy fordítva. Vagy ez egy eldőlt dolog amin nem lehet változtatni.

2021. júl. 27. 01:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
73%
És ezt nem nevezném változásnak, maximum ráismerésnek.
2021. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
72%

28, ne legyél már ennyire ostoba

sehol nem írtam olyat, hogy a reparativ terapiak hatasosak

nem azok, karosak, semmit nem ernek, csak artanak

igy vilagos?

esku nem tudom eldonteni, hogy ti butak vagytok, vagy ennyire csolatasu progresszivek, akik ellenseget látnak minden olyan emberben, aki nem ert veluk 100%ban egyet ..

a megvaltozhat azt jelenti, hogy van olyan, hogy megvaltozik, de nem mindig es nem mindenkinel es nem eroszakos, ertelmetlen, áltudományos terapiak altal

hanem pl trauma miatt, vagy ha van hajlamosito tenyezo, es olyan pszichoszexualis fejlodesi szakaszban erte az illetot a kornyezeti hatas, akkor emiatt

2021. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

25-os azert mondtam hogy a pedofilia egy szexualis iranyultsag mert a videoban amit linkeltem az orvos is ezt mondja, de mivel mindenhol azt irjak hogy egy betegseg, akkor en is igy fogok ra utalni.

A lenyeg hogy ettol fuggetlenul nem lehet megvaltoztatni.

2021. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
21%

"esku nem tudom eldonteni, hogy ti butak vagytok, vagy ennyire csolatasu progresszivek, akik ellenseget látnak minden olyan emberben, aki nem ert veluk 100%ban egyet .."


Ez a sor mondjuk magácskára is igaz, kedves "kutató".

Csak ön nem ellenséget lát, hanem holmi ősember szintjén lévő lényeket. (az ősember erős túlzás akart lenni, mielőtt még ebbe is bele kötne a nagy biológia, pszichológia, nyelvészet doktor.)


És azt nem ártana figyelembe venni, hogy nem mindenki lesz egy "kutató" véleményén.

2021. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
74%

ez tudomanyos kerdes, amiben senkit nem erdekel a laikusok velemenye, mint ahogy egyik tudomanyos kerdesben sem

a pszichologia, biológia, nyelveszet harmasat meg nagyon eltalaltad, ugyanis kognitiv teruleten kutatok, bar doktor meg nem vagyok, de koszi a megelolegezest


azert zavar a butasag terjesztese, mert ettol csak meg nagyobb a kirekesztes - mm konkretan ebben a temaban

a jobb oldal az lmbtq emberekre fuj, az lmbtq meg azokra, akik mereszelnek nem egyeterteni 2 dologban a milliobol

(lsd mondjuk partizan - pride ellentet...)

2021. aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
23%

Érdekes, én Fideszes jobboldali létemre az lmbt-t is szívlelem (az mellékes, hogy mi okból).


"ez tudomanyos kerdes, amiben senkit nem erdekel a laikusok velemenye, mint ahogy egyik tudomanyos kerdesben sem"

Á értem akkor ne legyen saját véleményünk egy még nem bizonyított dologról mert az a kutyát sem érdekli odafent a nagyok között, mi?

Jah várj akkor ez a véleményem sem lehetne...


Meg ez igen is egy nem bizonyított dolog amit te itt igeként hirdetsz. Mivel, ha még folynak róla kutatások, akkor az nincs bebizonyítva.

2021. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
72%

bunkosag nelkul, de lényegében tényleg a kutyat nem erdekel, hogy tudomanyos kerdesben hozza nem ertok mit gondolnak

de ez a pszichológiában felháborító, de a fizikaban mondjuk nem?

véleményt mindenki mondhat, de azt nem fogjuk felhasznalni a kutatasokban, akkor sem, ha 100 emberbol 100 ugyanazt gondolja

es ismetlem akkor magam, nem arrol folynak kutatasok, hogy megvaltozhat- e, mert megvaltozhat, hanem az okokrol

de mint irtam, az lmbtq-t en is tamogatom es nekem is fontos tema

2021. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
28%

"véleményt mindenki mondhat, de azt nem fogjuk felhasznalni a kutatasokban, akkor sem, ha 100 emberbol 100 ugyanazt gondolja"


Senki sem mondta, hogy bármit is felhasználj.

2021. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Na es mitol valtozhat meg?

Azt irtad egyik peldanak hogy gyermekkori traumatol

Megvaltozhat olyan konyvektol amit a Mi hazank mozgalom egyik kepviseloje ledaralt?

2021. aug. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
32%

39, meg az sem tiszta, hogy mit számítanak megváltoztató traumának.

Meg a sorrend sem mindegy, hogy traumától lesz más, vagy a másságtól érik traumák a társadalom miatt.

2021. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!