Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Testépítek, és nem tudok...

TSkull kérdése:

Testépítek, és nem tudok aludni. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég rossz alvó vagyok már évek óta, de csak most kezdtem igazán foglalkozni a dologgal. Rendszeresen járok konditerembe, és amit furcsának találok, hogy az ottani teljesítményem róvására nem megy, pedig a regeneráció hiánya észre kellene vevődjön.


3-4 órát alszom, és lassan már mindent kipróbáltam, de nem tudom javítani az alvásom minőségét.


Nincs elektronikus kütyü lefekvés előtt, sportolok, relaxálok, meditálok, nem eszel nagyokat lefekvés előtt, ágy előtt egy forró zuhany és még sok sok más trükk, amik egyenként vallanak kudarcot.


Valakinek valami ötlet?



#testépítés, alvás, regeneráció
2021. júl. 29. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos
2021. júl. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még mindig nem tudok elaludni, pedig éjfélkor lefeküdtem… 7:15 van és azóta fent vagyok. :(


Valami insomnia lehet… alvásklinikán megvizsgálják.

2021. júl. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami szer? Azt mondják a mulungu elég jó.
2021. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A néma reflux okozhat ilyet nekem is az van. Próbálj meg szedni valamilyen proton pumpa gátlót 2 hétig mi történik. Hosszabb ideig csak akkor ha tényleg refluxos vagy mert úgy hozzá lehet szokni sose hagyod abba. Egyébként lehet egy alvás vizsgálat kideritene valamit.
2021. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pisilni felkelsz éjszaka?


Nekem is gondom volt ezzel.

Ha lefekvés előtt ittam közvetlen,akkor kb 4-5 óra múlva felébredtem,mert pisilni kellett,és nem tudtam visszaaludni,így az edzés sem ment.

2021. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!