Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítőknek személyiségük...

Testépítőknek személyiségük hasonló egymáshoz?

Figyelt kérdés

Testépítők alatt most beleértek mindenkit akik konditeremben izomtömeg növelés céljából edzenek.


Lehet tipizálni szerintetek hogy pl. testépítésben általában ilyen személyiségűek vannak, aztán crossfit-ben legtöbbször olyanok, terepfutók közt amolyanok.


Van ebben tapasztalatotok, ismertek ilyen szempontból sportoló embereket?



2020. aug. 11. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

"Lehet tipizálni szerintetek hogy pl. testépítésben általában ilyen személyiségűek vannak, aztán crossfit-ben legtöbbször olyanok, terepfutók közt amolyanok."


nem

2020. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindenkire igaz, de még lehet határozni néhány típust amibe aztán bele lehet illeszteni kb a 90% át.
2020. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ahány ember annyi féle, de tényleg léteznek típusok. Például én már láttam ilyen iskolázatlan, tróger gyúrós pasasból sokat. Ismertetőjük, hogy hülyék, kicsit zsírosak de izmosak, nagyszájúak de sosem értelmiségiek. A konditeremben és sok hasonlót láttam már. Aztán ott van a hülye műkörmös csaj, aki jól néz ki, neki sincs sosem értelmiségi szakmája. van a fodrász divatlány, aki olyan mint az előző, csak ő fodrász és nem műkörmös. Sőt mi az egyetemen is megszoktuk határozni a szakok eltérő személyiség jegyeiket. Az se hülyeség. Teljesen más egy kommunikáció média szakos ember, mint egy mérnökhallgató az esetek 90% ban. De ő legalább értelmiségi lesz, sok gyúrós meg nem.
2020. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy mindegyikükben benne van valamennyi narcisztikus hajlam.
2021. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!