Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kigyúrhatom magam annyira...

Kigyúrhatom magam annyira naturálba mint David Laid? Hasonló testalkattal rendelkezem mint ő. Széles váll keskeny csípő, csak még tömegelnem kéne (77kg/185cm) és 17 éves vagyok alacsony testzsirral.

Figyelt kérdés

2021. máj. 23. 14:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Haaat sztem van benne cucc, de hasonlot elerhetsz ha kivetelesen jo a genetikad. De akkor kezd el mert lesz vagy 5 ev
2021. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
81%

Talán, de a srác biztosan cuccol, mert túl fiatal egy ilyen testhez. A feje konkrétan nem illik a testére, ha megnézed.


Ilyen 10 év alatt kigyúrhatod magad olyasmira, mint ő, 25-30 éves korodra.


Viszont azt vedd figyelembe, hogy szteroid nélkül nem leszel szálkás egész évben, csak szálkásítás után szval nem tudsz nagy és szálkás lenni mindig.


Viszont szteroidokat ne használj, mert nagy hülyeség akárki akármit mond.


A csajoknak bejön, ha egy srác egészséges és edz de a szteroid test nem jön be nekik. Tehát elrontod az egész lényegét. A szteroidos kinézet a szteroidos srácoknak jön csak be...


Csak edz szorgosan és egyél jól és majd jön az eredmény a lányok is látni fogják rajtad.


Nagyon fontos hogy edz lábat is azt sokan elbasszák vmiért... Attól szálkásabb leszel mindenhol és azt is mondják h nő tőle a természetes tesztoszteron szinted.


Ja meg persze a lányokon kívül azért is edz, mert élvezed és kikapcsol és egészséges.

2021. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Naturálba szerintem nem lesz pont olyan, de hsonló lehet
2021. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Hasonló se.

David Laidről már többször kiderült, hogy nem naturál. Nézd meg a képeit, kérdező! Ilyen fiatalon naturálban még a jó genetika ellenére sem tudott volna elérni ilyen formát. Nem mondom, hogy megadózisokat használ a csávó, de enyhén szólva sem doppingmentes. Irreális mellizom, irreális hát, bikakábel erek, sivatagi szárazság egész évben, ráadásul Jeff Seiddel edz, akiről köztudott, hogy nem annyira veti meg az anyagot.

Ne ilyen emberekhez mérd magad, ne ők motiváljanak. Azért kezdj el edzeni, hogy magadhoz képest, és a felnőtt férfiak 99%-ához képest jól nézz ki. Ja és a legfontosabb tényleg az egészség megőrzése, a sok testmozgással és a megfelelő táplálkozással.

2021. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Figyelj kérdező, inkább natúr maxra gyúrj. Az a teljesítmény. Grat a leíráshoz, biztos király vagy.
2021. máj. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
58%
Naturálban felejtsd el az ilyesmi formát, mert megközelíteni se fogod tudni. Ilyen száraz ekkora izomtömeggel dopping nélkül sose leszel, hiába csoda genetika, jó étrend vagy bármi.
2021. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen testről ne is álmodj mert nagy pofáraesés lesz belőle és soha nem leszel elégedett magaddal.22 évesen lehetetlen ilyen testet összehozni főleg úgy ha megnézed hogy 14 évesen hogy nézett ki.Még ha 15-20 éve csinálná isten genetikával még akkor is necces de így biztos hogy nem naturál.
2021. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat sokat segítettek. Egyébként már közel 1éve edzek rendszeresen meg kajára is figyelek és sikerült felpakolni magamra kb. 10kilot bár abból ilyen 6-7kilo lehet izom. Teljesen natural vagyok és leszek. Sejtettem amúgy hogy David nem natural csak gondoltam megkérdem, hogy naturálba elérhető e ez a szint viszonylag jó genetikaval, de ezek szerint nem.
2021. máj. 23. 19:06
 9/23 anonim ***** válasza:
Sok sikert, V alakú izomsrac 💪🏻🔝💪🏻👊🏻.
2021. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van a 4-es kommentelőnek. Ne az ilyen személyiségekhez mérd magad, akik azt kamuzzák, hogy naturálok, aztán 22 évesen, pár év edzés után úgy néznek ki, mint egy ténylegesen naturál testépítő 15 év után SE!

Anno én is elhittem, hogy ezek az emberfeletti formák simán elérhetőek naturálban, csak keményen kell edzeni, tartani kell a diétát, és dobálni kell befelé a táplálékkiegészítőket, aztán egy-két év, és meg is vagyok. Elhittem, hogy a tömegelési szakasz egy baromság, nem kell tömegelni, csak sokat kell edzeni, tömni kell a fehérjét, és akkor nőni fog az izom, zsír nem fog feljönni, egész évben szálkás vállak, egész évben kockahas, egész évben brutál szárazság. Majdnem három hónapig ment is a dolog, száraz voltam, megszállottként edzettem, kerekedtek az izmok. Aztán amikor az állandó kalóriadeficit miatt már annyi energiám se volt, hogy egy mellnapot végig csináljak, és már állandóan szédültem az alacsony vércukor és a tápanyaghiány miatt, akkor elkezdtem gondolkozni azon, hogy mit csinálok rosszul. Aztán ott hagytam abba ezt az ökörséget, amikor a szálkásságom megmaradt, hiszen nem volt rajtam zsír, de szépen kezdett eltűnni az izomzatom is, mert a testem elkezdte lebontani, ugyanis nem etettem.

Ekkor jöttem rá arra, hogy a "naturál testépítők" azért tudják ezt csinálni penge formával az év minden napján, mert nem éppen naturálok, ráadásul ők sem néznek ki azért mindig olyan elképesztően. Egy fotózás kedvéért sokszor több hétig diétáznak, mert ők is csak akkor tudják elérni a kivánt fizikumot, szteroidtól függetlenül.

2021. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!