Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan érjek el el hasonló...

Hogyan érjek el el hasonló teste mint ami a body buildereknek van, persze fele annyival?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Légyszi ne trollkodjatok, mert ez fontos nekem. Huszonéves lány vagyok, elég vékonyka és átlagos testalkatú. Pár hét alatt tudtam a karjaimra adni egy kis izmot amin a családom is meglepődött, de szeretném fokozni. Izmos akarok lenni, de nem annyira, hogy kidülledjenek az ereim értitek :D. Egész testre mennék. Sok mozdulatot, gyakorlatot nem ismerek így ajánljatok párat. Házammal szemben van egy fitnesz park oda is elszoktam menni néha, csak mostanában kimaradt egy időszak. Mennyire tudok elérni látványos izmokat és milyen módszerekkel? Természetesen semmi szter*id vagy ilyenekkel. Nem másnak akarok így tetszeni hanem magamnak. Meg az utóbbi időben ellustultam, munkahiány miatt is de remélhetőleg hamarosan lesz az is. Gondolom az étkezésemet is meg kell változtatni, rendszeres napi sportokkal is. Amúgy a fitnesz parkban nagyon sok minden nincs max pár húzódszkodós rúd, boxzsákok, karikaizék és ilyenek de 2 megállónyira is van egy ahol több minden van, pl.karúzós gép is, kardio láb futásos, evező szerintem az a jobb így ott kéne folytatnm szerintetek? Ha lesz majd pénzem beszerzek itthonra súlyzókat, felszereléseket de addig is ezek vannak amikel tudok edzeni, így is tudtok javasolni gyakorlatokat? Bocsi a hibákért.



2020. júl. 23. 04:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lábra nem nagyon fogsz tudni edzeni egy ilyen parkban. De tömegnövelő étrend plusz súlyzós edzés kellene neked. Meg elfelejteni ezt a mostanában kimaradt időszakot, ellustultam dumát. Vagy csinálod, vagy nem.
2020. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szteroid kicenzúrázvaxD. Szerintem konditerem kéne neked nem park. Beszélj egy edzővel egy beszélgetés az semmi kiadás. Majd kiderül mit mond mit tanácsol.
2020. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig megmosolyogtat az ilyen falusi szintű megfogalmazás :)
2020. júl. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
SORRY, NEM falusi vagyok csak jobbban nem tudtam megfogalmazni :D...és igen kicenzúráztam mert nem akarko hallani róla :). köszi amúgy az edző nem rossz ötlet, de nem lesz ciki, hol találok edzőt?
2020. júl. 23. 13:46
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Ajánlom a nevemet😹
2020. júl. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy hol van a legszimpatikusabb konditerem a közeledben. Ciki nem lesz, talán annyiban, hogy van aki szerint oda bénák mennek és néha majd kijavítgat de neked ez segíteni fog. Én azt tanácsolom, hogy olyat keress aki szavahihető és megbízhatónak tűnik először elbeszélgetsz valszeg ingyen lesz. Ő tud igazán konkrét lenni de vigyázz mert én sok edzőben nem bízok! Ha nem akarsz valamiről hallani a cenzúra felesleges!
2020. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdészetnél, öntödében mindig van felvétel, nyilván állatság, de akkor is két légy egy csapásra, néhány célzott edzéssel elvagy, a többi szabadidő a tiéd. Meg ugye lehet, hogy három légy, háhá
2020. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!