Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Étrendet fog nekem összeállítani?

Étrendet fog nekem összeállítani?

Figyelt kérdés
Étkezési zavarral küzdök egy jó ideje. Tervezek elmenni szakemberhez aki ebben tudna segíteni viszont azt nem tudom,hogyan működik ez. Nem vagyok olyan állapotban,hogy csontsoványra éheztetem magamat inkább a bulimia felé hajazok ilyen esetben összeállít egy étrendet vagy milyen lépésekre számíthatok a gyógyulási utam első lépeseként?
2021. júl. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg, ha beszélsz a szakemberrel- Étrendet egyébként legfeljebb egy dietikus állít össze, nem orvos/pszichológus, de valószínüleg elég hamar átküld oda is.
2021. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attol fugg kit ertesz szakember alatt. A dietetikus rak ossze etrendet. Egy pszichologus pedig segit rajonni a lelki problemadra.
2021. júl. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hét vagy nyolc évig voltam bulimiás és nekem antidepresszáns írtak fel. Szedtem eddig öt félét és ami a legjobban bevált az a scippa amitől már másfél éve nem hányok. Híztam 10 kilót de nem bánom.


Refluxom lett, fogaim tönkrementek, idegileg lelkileg padlóra kerültem, volt hogy a torkom vérzett mert összevágtam a körmeimmel véletlenül stb


Volt olyan időszak amikor egy nap tíz-tizenötször zabáltam és hánytam. Kukából is kiszedtem az ételt, munkahelyen a wcn ettem rengeteget és hánytam utána. Borzalmas

2021. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!