Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is úgy érzi hogy rosszul...

Más is úgy érzi hogy rosszul van ha éppen nyomasztó környezetben van?

Figyelt kérdés
Pl: fekszek este a sötét szobámban és telefonozok már egy ideje. Ráeszméltem, hogy igazából ez így nagyon nyomasztó, úgy éreztem mintha fájna a fejem/szédülnék. Ki mentem a családhoz és már is jobban éreztem magam. Más is szokott egyfajta fizikai tüneteket észlelni magán, ha nyomasztó helyzetben/környezetben van? Azt meg hogy ebben a kategóriában jó helyen van-e a kérdést, kétlem, de nem találtam neki jobb helyet.

2021. júl. 29. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A magány miatt vagy ilyen nyomott nem a környezeted tehet róla hogy pl sötét a szoba. Menj emberek közé vagy mi tart vissza ettől?
2021. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pesten, nagyvárosokban, domborzat hiányában vagyok rosszul.
2021. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én például nagyon érzékeny vagyok az apróbb környezeti hatásokra is, amit más észre sem vesz. Például nem tudok bármilyen orvosi rendelőbe menni. Ha online foglalok orvost, akkor mindig megnézem a rendelőt, ha csúnya színek vannak, nem túl szimpatikus helyen van, ronda az épület, akkor inkább más orvost választok, akkor is ha drágább. A giccses helyeken fizikailag rosszul vagyok, émelygek (ha látok egy rikító zöld szobát "Live,Laugh,Love" felírattal a falon).
2021. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!