Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 hét után hogy hagyjam el az...

6 hét után hogy hagyjam el az antidepresszanst, ha nem hat?

Figyelt kérdés

Asentrat szedtem már korabbi években 2x is, 1-2 hét szenvedés után hatott. Most újra el kellett kezdebem, de még 6 hét után is nagyon feszülök tőle, remegek, nem tudok aludni. Nyugtatókon, Helex, meg nem akarok élni több ideig. Van itt olyan, akinek több alkalom után nem hatott már jól?

Akinek nincs tapasztalata, kérem ne valaszoljon. köszi



2021. júl. 30. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
még várj vele szerintem legalább ugyan ennyit
2021. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mért nem orvostól kérdezed? Ne várj még 6 hetet, 4 hét elég a kísérletezésből, így is túllépted.
2021. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az egyes válaszolóval értek egyet. Én is szedek antidepresszánst, sokaknak akár 2 hónap után kezd el hatni, úgyhogy én még adnék neki esélyt. Alapból a teljes hatás felépüléséhez 3 hónapra van szükség. Az, hogy neked 2szer is 1-2 hét után hatott csak annyit jelent, hogy egy nagyon szerencsés ember vagy, de nem törvényszerű, hogy harmadjára is így legyen.
2021. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Jó, hogy jobban tudod, mint a gyógyszergyártó, 3-as! "Előfordulhat, hogy már egy hetes kezelés után jobban érzi magát, ám az is lehetséges, hogy ez csak 2-4 hét elteltével válik észlelhetővé." Szó sincs 3 hónapról, és mindegyiknél ez van írva.
2021. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem én találtam ki kedves 4es. Ezt a 30 éve praktizáló pszichiáterem mondta nekem, ő is jó, hogy jobban tudja? :) Bírom az ilyen nagyokos embereket, látom a szövegértelmezés nem az erősséged. Az, hogy "jobban érzi magát" és hogy "észlelhetővé válik a pozitív hatása" és annak amit én leírtam semmi köze egymáshoz. És igen, ez egy sablon szöveg, éppen ezért írják ezt mindegyiknél, de egyáltalán nem törvényszerű. Olyanról is tudok személy szerint aki csak 3 hónap után lett jobban tőle.
2021. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!