Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofréniánál a gyógyszer...

Róbert dávid kérdése:

Skizofréniánál a gyógyszer mennyi százalék ban segít?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem attól kell várni a csodát. Elfogok menni dolgozni 4 órában az óbudai rehab intézménybe. Skizofrén vagyok. Kapok havonta Xeplion injekciót arról mi a véleményetek?30F

2021. júl. 30. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is skizofrén vagyok, én úgy tudom elég jó a hatékonysága az antipszihotikumoknak de több embernél is okoz mellékhatást a szedése. Én ripedont szedek, valamennyire megmaradtak a negatív tünetek, de hallucinációim nincsenek. Ha valaki túl későn kezdi el kezeltetni magát mert több epizód is lezajlott akkor a gyógyszerek is kevésbé hatnak. Nekem két epizódom volt. Egyszer abbahagytam a gyógyszert mondván hogy meggyógyultam. Viszont ismerek olyan skizofrént akinek csökkentek a tünetei a gyógyszertől de továbbra is hall hangokat. Xeplion ról én még soha nem hallottam.
2021. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyogyszer mellet is vannak
2021. júl. 31. 17:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Kenyszerbetegsegem is van
2021. júl. 31. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Cariprazine próbáld ki az a legmodernebb gyógyszer, harmadik generációs. Nem tudom felírja e a pszichiáter.
2021. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van, akinél semmit. Én ilyet ismerek. Bár nem értem, hogy segíthet bárkinek, hisz rengeteg fajta tünet, pozitív, negatív is van. Amúgy mi az az epizód? Sosem értettem.
2021. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichotikus epizód, lehet, h nem tudok jól fogalmazni, de egy rövidebb nagyon rossz állapot, amikor általában kórházra és több győgyszerre van szükség. Sztem ezt hívják másképp sub-nak.
dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cariprazine -t szedek én is, már 2 éve, skizoaffektívre, jó, csak ajánlani tudom!
dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!