Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondhatta az a pszichóte...

Miért mondhatta az a pszichóterapeuta első alkalommal hogy indulatkezelési-agresszió probléma áll fenn ?

Figyelt kérdés
Csak mellékesen érintettem hogy írtózok mindenféle veszekedéstől és kerülök minden komfrontálódást amíg csak mód van rá , ez nem pont ellentétes indulattal , agresszióval ? Vagy ez valami sablon meglátás amibe jól meg lehet kapaszkodni. Nem volt túl korai első alkalommal levonni erről a konzekvenciát?

2021. aug. 1. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem azt nevezi indulatkezelési problémának, hogy kerülsz minden konfrontálódást. De agresszióról akkor sincs szó, kivéve ha magad ellen irányul. De, nem feladata a pszichoterapeutának a beskatulyázás, és különösen furcsa, hogy az ő gyors megállapítása pont ellentétes azzal, amit elmondtál neki magadról. Legközelebb erre rákérdezhetsz, és ne feledd: nem muszáj kitartani 1 pszichoterapeuta mellett, ha nem jön be neked a stílusa.
2021. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a megerősítést , én is furcsállom , valahogy nem igazán pozitív érzésekkel jöttem el , úgy éreztem nagyon követ valami általános standard-et és nagyon kínosan ügyelt rá nehogy 1 percel is túllépjük az időt , pedig 10 percet késett , ami nem sok , de a lejár az időnk zavaró volt a problémám ecsetelése közben.
2021. aug. 1. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted, hogy 10 perccel később kezdte (ez esetleg megtörténhet, ha az előző pácienssel kicsúszott az időből), de nem toldotta meg a végén azzal a 10 perccel? Akkor konkrétan megrövidített téged. Fizetős vagy tb-s?
2021. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen , én voltam az első aznap , és 5 percel a megbeszélt idő elött a recepción jeleztem hogy kihez jöttem , mondták a dr úr még nincs itt ,aztán 10 perc múlva megjött még kb 5 percet rendezkedett. Igen fizetős
2021. aug. 1. 15:09
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egy alkalmat várjál még, és ha nem lesz jó akkor se, hagy ott. Ha pedig ismét meg akar rövidíteni (pl 50 perc és 15 ezer forintos óradíjnál 10 perc az 3000 Ft), annyival kevesebbet fizess. Már 5 perc miatt is, mert az is 1500 Ft. Legalább elnézést kért vagy mi sem volt neki természetesebb, mint hogy késik?
2021. aug. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Meg se említette.
2021. aug. 1. 15:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a legjobb szakembert fogtad ki. Hogy kerültél pont hozzá?
2021. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy magánpraxisba mentem szervi tünetekkel , és a kardiológus aki nagyon rendes és alapos volt azt mondta ha gondolom segít megszervezni a továbbiakat mert h nem talált semmit és szerintem is szükség lenne mentális segítségre , ill a praxisnak vannak mentális problémákkal foglalkozó orvosai.

De az igazat megvallva már amikor számba vettem kik jöhetnek szóba akkor is ellenérzésem volt a dr úrral kapcsolatban, és titkon örültem volna ha pont nem ö hozzá kerülök , de így lett.

2021. aug. 1. 16:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, keress másikat. Ez egy abszolút bizalmi szakma. Csak akkor működik,különben pénzkidobás. Ahogy a gyakorin, úgy a magánrendelőben se etessük a trollt.
2021. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jól beszélsz.
2021. aug. 1. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!