Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék még?

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Elég komoly depresszióval küzdök. Vágások és öngyilkossági kísérlet volt, sajnos ahhoz is béna voltam.


Jártam pszichológushoz. Egyrészt nem bírom már fizetni ,de ezt mondta a doki " nem baj, mert ő már nem tud velem mit kezdeni."


Persze, hogy nem jobb munkát, barátokat, kapcsolatokat ő nek fog nekem adni csak beszélgetni róla.


Nincs se anyám,se apám,senkim. Egy. " Barátnőnek" mondott vki ha ő akar valamit akkor jó vagyok amúgy meg tojik rám.

Elvesztettem a jól fizető munkám most rohadok egy" c"-kel teli gyárban havi 170 ezerért a régi fizum fele kb...

Egésznap egyedül vagyok, nem beszélgetek senkivel, nem megyek sehova amúgysincs rá pénzem. Állataimat is alig tudom már etetni. Én már nem is eszek szinte inkább nekik veszek a kaját. Számlákat fél éve nem fizettem, nem tudom egyszer letudok-e mindent...de szerintem soha nem jövök helyre. Sose fogok elhelyezkedni jobban fizető állásra, mindenki csak csúnyán beszél velem, lenéz ha szóvá teszem nekik áll feljebb.


Nem mosolygok kb egy êve, kicsit jobban voltam akkor majdnem mosolyogtam de eszembe jutott h megse érdemlem h mosolyogjak mikor ilyen vagyok.



2021. aug. 1. 17:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán tudok vmit tenni vagy fogadjam el h ez van
2021. aug. 1. 17:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a pszichológus rossz volt. Ki tudna rángatni egy jó, akinek a kedvéért képes lennél a változtatásra. Persze, 170-ből nem fog kijönni, esetleg tb-ssel próbálkozhatsz, lehetséges, hogy antidepresszánsra is szükség van. Rendületlenül folytasd a munkakeresést, de addig is a munkatársak között kell, hogy legyen normális, akivel szóba lehet állni. A szomszédokkal is, és facebook csoportokban is lehet szimpatikus emberekre lelni. Sőt, még a gyakorinak is van társkereső rovata. A siker, mint ahogy a barátkozásban is, a kisugárzáson múlik. Erőltesd magadra a mosolyt. Van mosolyterápia is, tehát hogy maga a mosolygás fiziológiás folyamata hozza a jókedvet.
2021. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha szeretnel esetleg beszelgetni valakivel, irj <3
2021. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok ismerkedni, nincs mit mondanom hülye vagyok mindenhez

Melóhelyen is mivel irodába voltam pénzügyesként mindig kérdezik h " akkor mit keresel itt? Én a helyedben nem ilyen helyen lennék" hát én se szívesen de per pill ott kell dolgoznom, mert nincs jobb. Folyamatosan beadom 2 naponta a cv-t. Azt látom nagyon sok helyre kell a jogsi nekem az meg nincs.


Igazából a pénz is a bajom nagyon sok számlával levagyok maradva sose fizetem ki.

Magányos vagyok, párom az sose lesz mert ronda vagyok, mint a bűn meg hájas.


Egy vidám talpraesett lányból egy gusztustalan életképtelen csöves lett. Ezzel már hiába is megyek dokihoz. Nekem ezt dobta a gép. Egyszer fent egyszer lent. :(

2021. aug. 1. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mész hiába dokihoz, mert ráébreszt, hogy amiket feltételezel magadról, az nem igaz. Ezt az előző pszichológus is megtehette volna, ami azt illeti. Hogy semmiről nem tudsz beszélgetni, az nem igaz, itt élsz ebben az országban, történnek körülöttünk dolgok, és arról van véleményed, neked is, mint másnak. Különböző online híroldalakat, női magazinokat, filmeket is lehet nézni, az növeli a tájékozottságodat. Senki nem vár el Nobel-díjas eszmei magasságokat, mivelhogy másnak sincs, csak átlagosat. Hogy ronda vagy, azt nem hiszem, igen kevés a kifejezetten ronda ember, a legtöbbünk átlagos, pont mint az összes többi. A kövérségedet is megkérdőjelezem, még 20 kiló fölösleg se nézhetetlenül hájas. Mindenki tetszik valakinek, van, akinek pont az lesz az esete. Csak beszélgetni kell.
2021. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy nem tudsz beszélgetni hiszen itt is elég jól felvazoltad a szitut. Én is eltem egyedül szegénységben evekig, sokszor még kajára sem jutott. Szar időszak volt, előtte a szüleimmel még szarabb, de ha feladtam volna, most nem lenne munkám és családom.

Ha valaki én megértelek és bíztatnálak is. Ha szeretnél, írj, szívesen beszélgetek veled, bármiről.

32 N

2021. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!