Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Más is jár...

Mi van velem? Más is jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy utálom az életet és semmit nem tudok élvezni benne! Egész nap a gép előtt ülök, kimennék, de nincs kivel. Nincsenek barátaim, SENKIVEL nem tudok megbeszélni semmit, mert még a saját anyám sem vesz komolyan. Céltalan az életem, azt sem tudom, mi szeretnék lenni felnőtt koromban. Értelmetlennek látom az életet, szerencsétlennek érzem magam. Elég pesszimita vagyok. Lehet ezellen valamit tenni?

Ui: NEM vagyok EMO!


2010. aug. 28. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
jövő héten kezdődik a suli:P garantált felüdülés. amúgy meg kezdj el sportolni, ahelyett, hogy meresztenéd a segged.:S
2010. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Először is, próbálkozz meg neten szerezni haverokat és velük később találkozhatsz is akár.És az, hogy mi szeretnél lenni nagykorodban...hm :S Esetleg segíthet az, hogy keresel egy hobbit :) Természetesen nem biztos, hogy avval is akarsz majd foglalkozni, de hidd el sokat segít. :) Ha a tanulásra, a hobbiaidra és a (remélhetőleg) a leendő netes barátaidra koncentrálsz máris minden jó lessz. :):):)
2010. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, az biztos, hogy a suli jót fog tenni, hiszen már baromira unom, hogy nem tudok csinálni semmit. Sportolni sajnos utálok, ez a baj. Pedig tudom, hogy egészséges, de nem megy! (Súlyfeleslegem is van, ami bár nem vészes, de azért nem kéne gyarapítani.)
2010. aug. 28. 21:40
 4/18 anonim ***** válasza:
nah ugyanígy vagyok én is :S :(
2010. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Netes barátom van 1-2, de azért az nem olyan, mintha pár saroknyira lakna... Hiszen interneten kersztül beszélünk. Igen, hobbit is kéne keresnem, bár nem tudom, mennyire fogok találni... Eddig még nem sikerült.
2010. aug. 28. 21:41
 6/18 anonim ***** válasza:

Fiú vagy,vagy lány?Korod?:)

Egyébként nem kéne ennyire neki keseredni a világnak,csak meg kell találni benne a szépséget:)Sokáig én is olyan voltam mint te,de mostmár félig sikerült kilábalnom belőle:)Neked is menni fog!

16/L

2010. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Nos, ha a koromat kiírnám, valószínűleg mindenki rám ismerne, amit nem akarok.:S
2010. aug. 28. 21:46
 8/18 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgethetünk msn en 15f ird meg priviben Az msn edet azt felveszlek oké?
2010. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Miért ismernének rád?:)Sajnos nagyon sok hozzád hasonló fiatal van,szóval nyugodtan írd meg,nem probléma,de gondolom te is 14-15-16 körül lehetsz:)
2010. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
írj msnt beszélgethetünk!:)
2010. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!