Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Más is jár...

Mi van velem? Más is jár hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy utálom az életet és semmit nem tudok élvezni benne! Egész nap a gép előtt ülök, kimennék, de nincs kivel. Nincsenek barátaim, SENKIVEL nem tudok megbeszélni semmit, mert még a saját anyám sem vesz komolyan. Céltalan az életem, azt sem tudom, mi szeretnék lenni felnőtt koromban. Értelmetlennek látom az életet, szerencsétlennek érzem magam. Elég pesszimita vagyok. Lehet ezellen valamit tenni?

Ui: NEM vagyok EMO!


2010. aug. 28. 21:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pedig már nem egyszer találták ki a haverok, hogy melyik kérdést írtam ki én. Egyébként ez az MSN-es besélgetés akkor fog működni, ha nem fogtok képeket kéregetni, mert eddig szinte mindenki ezt csinálta.:D
2010. aug. 28. 22:09
 12/18 anonim ***** válasza:

Én 16-17 évesen éreztem így magam, gondolom tini vagy te is. Ilyenkor ez normális, persze nem jó érzés. Fontos, hogy tudj beszélni valakivel a problémáidról.

18/L

2010. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privátot! Hasonló gondokkal küzdök mint te. 17/F
2010. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Bár nekem vannak céljaim de szociális téren egy roncs vagyok(voltam?), önerőből sikerült nyitni a külvilág felé, mert én sem tudtam senkivel sem beszélgetni, de most bekövetkezett a javulás. Ha akarsz írj, nem muszáj msn, lehet levélben is. 18/F
2010. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?
2010. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
szija! kb. velem is ez van :S szal ha gondolod írj privit és dumálhatnánk :-)
2010. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
:D:D énis ilyen voltam ám:D..csak neten aztán szereztem barátokat akikkkel később találkoztam meg ienek..:Dvágod nem?pl.: kérdmeg egy netes haverod akit vmi játék multijárol ismersz h mennél moziba de egyedül cseppfolyósra unnád az agyad.
2010. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak néha ilyen gondjaim... Csak arra vigyázz ne légy depis, próbáld a jó oldalát nézni mindennek(bár ez tényleg nem könnyű) Ha úgy érzed beszélned kell valakivel, és nem tudsz mással, akkor menj el egy pszihológushoz. Nekem nagyon sokat segített, sokkal jobban éreztem magam.
2010. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!