Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen CBD olajat ajánlanátok...

Milyen CBD olajat ajánlanátok szorongosásos/stresszes tünetekre, vagy épp OCD-re?

Figyelt kérdés
Ha ez számít bármit egy elég nagydarab 22 éves srác vagyok, és már jó pár éve küzdök mentális problémákkal, hol lejebb apad, hol előjön mint most is. Tervezek újra szakemberhez menni, de nem tőle várom a teljes megoldást ehhez kellek én is, és valami "nem" kemikália féle "gyógyszer" is, mert eddig a magnézium, és a macskagyökér elegendőnek bizonyult, de most munka mellett kezdem ezt kevésnek érezni. Ötleteket, tippeket, tapasztalatokat várok.

2021. aug. 5. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

CBD mellett még a feketekömény olaj is szóba jöhet, mint szorongáscsökkentő. Gyártók közül 'theblessedseed' szerintem elég jó.


Persze vannak más gyógynövények is, amik segíthetnek:

[link]


Én egyik szorongáscsökkentőt sem szedném hónapokig, 3-4 hetente váltanék másikra. Jelezni szeretném, hogy gyógynövények keverése gyógyszerekkel egyes esetekben nem javasolt.

2021. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Szia nem szedek semmilyen gyógyszer kizárólag allergiagyógyszert nyárra. Köszönöm az ötletet!
2021. aug. 5. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendben, akkor szólok is, hogy a fekete kömény elég erős allergiaellenes gyógynövény. Érdemes utána nézni, hogy nincs-e valami ellenjavaslat a szedésére az allergiagyógyszered mellett.
2021. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Senior Séf ***** válasza:
53%

A CBD olajat nagyon sokan hamisítják. Pontosabban nem is hamisítják, csak nem a virágból nyerik, hanem a levélből, ami egészen más eredményt ad.

Dr Rácz Éva a tma atyamestere, tőle tudsz rendelni.

(Azt meg csak csendben jelzem, hogy a szorongás a felborult bélflóra egyik jellemző tünete. Kevés a zöld növényi rost!)

2021. aug. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is évekig szorongtam semmi nem használt 1 hónapja elkezdtem szedni probiotikumokat Protexin balance ill utána Bio kult

Egyikben 7 a másikban 14 felé

Összetevők vannak 2 hét múlva

Úgy ébredtem hogy nem szorongok pedig évek óta minden nap reggeltől estig tartó szorongás sírás idegesség gyötört

Érdemes kipróbálni utánanézni

Sztem 5-7 forintot havonta megér üdvözlettel

2021. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs 5-7 ezer forintot
2021. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó javaslata sem rossz, csak arra kell figyelni, ha az embernek IBS/SIBO-ja van, akkor a probiotikum lehet ront a helyzeten.
2021. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 a kettot egyszerre szeded?
2021. aug. 5. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Nem csak a 7 összetevők után

Találtam rá a Bio kultúra ebben 14 felé van gondoltam

Ez még jobb lehet de a protexin balance től múlt el a szorongásom remélem tartós lesz szedem meg egy jó darabig sok sikert kívánok

Hátha neked is hatásos lesz

Üdv

2021. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!