Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utazás előtt folyoton bestress...

Utazás előtt folyoton bestresszelem magam. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ahogy rágondolok, hogy bemegyünk a városba(20km) rögtön gyomoridegem lesz. Azóta kezdődött, hogy egyszer amikor mentünk út közben rosszul lettem. Nem fájt semmim, de nagyon rosszul éreztem magam. Ezt ráfogtam arra, hogy meleg volt, mert én nagyon nem bírom a hőséget. Aztán legközelebb is ez volt, de ott nem mondhattam azt, hogy meleg volt. Nem fordul fel a hasam, nem erről van szó, érzem, ha felállok el fogok ájulni, nagyon a padlón vagyok ilyenkor. Azóta folyamatosan szedek béres cseppet, holnap is megyünk és elöl fogok ülni, mert lehet csak hátul nem bírom és dédalont is fogok bevenni. Ez az egész a fejből jön, én stresszelem be magam. Múltkor voltunk ruhapróban, végig a kocsiban ültem, egyszer bekísért apum, ahogy bementem éreztem, hogy mindjárt elájulok, ezért ki is kellett mennem. Ott 2 nő is azt mondta, hogy a lányaink ugyan ilyenek voltak, ameddig meg nem jött nekik kinőtték. Nem gondolom, hogy ez lenne a baj. Augusztus 28.-án megyünk egy 2 órás útra(esküvő)már előre félek mi lesz, ha a 20 perces utat se bírom ki. Mivel kössem le a gondolataimat? Minden esetre remélem segít a dédalon.

2021. aug. 5. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Relaxálj meditációval. Vannak ingyenes letölthető hanganyagok, amik nagyon megnyugtatják az elmét.
2021. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ne meditálj. Csak jobban fogsz tőle az érzésre fókuszálni.
2021. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

#2 akkor mit csináljon?

Ne hallgass rá kérdező, meditálj.

2021. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#1 köszi, megpróbálom, hátha segít.
2021. aug. 5. 20:08
 5/16 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik. Tudom, hogy te is csak segíteni szeretnél, pont úgy mint én is, ezért a kérdezőnek úgy hiszem joga van tudni azt is, ha a meditáció éppen árthat neki.


Nem én találtam ki, én is csak kutatókra hivatkozom:

[link]

2021. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az úton olvasni fogok, mert az le szokta kötni a gondolataim. Köszi szépen a válaszokat!
2021. aug. 5. 20:38
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is meditálj, figyelj a légzésedre, vannak erre külön technikák. Lassan be, lassan ki, nekem szokott segíteni. Ha annyira idegeskedsz, akkor nyugodtan rázogasd meg a kezed, vállad, szó szerint lerázod magadról. Tudom, hogy nehéz elterelni a gondolatokat, de erősebb vagy annál, minthogy a stressz lehúzzon :)
2021. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
az is utazási betegség, hogy fáj a fejed és szédülsz, csak enyhébb formában (bolygóideg zavarodik meg), csak vkinél hányás is jelentkezik (pl nekem)
2021. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
daedalon biztos hatni fog, csak attól is eléggé álmos leszel,de mondjuk inkább mint a rosszullét
2021. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
Utazási betegség? Ugyanmár. Tipikus pánikrohamok amiket leír, agorafóbia pontosabban.
2021. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!