Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a pontos tünetei a Borderl...

Mik a pontos tünetei a Borderline személyiségzavarnak ?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne akik régota ebbe szenvednek. Az internetes tüneteket én is tudom,de apro kis részletek is érdekelnének,mert félek ,hogy az vagyok.
2021. aug. 7. 18:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Én nem voltam borderline, vagyis nem kaptam azt a diagnózist, de három orvostól három különböző diagnózist kaptam, szóval ez nem így működik...persze vannak egyértelműbb esetek, de a borderline pl. pont nem az ami könnyen diagnoztizálható lenne.
2021. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Legfõbb ismérve hogy a közelében lévõ emberek életét tönkreteszi.Azt tanácsolom hogy szüntesd meg a kapcsolatot minden borderes ismerõsöddel míg nem késõ.
2021. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

En ezt a diagnozist kaptam 3 helyen is.

Amit a második ír, eléggé undorito...

Minden szemelyisegzavar spektrumon helyezkedik el, vannak enyhebbek, közepesek, és már elég durva tünetekkel.... Nem mindenki ugyanolyan, attól függetlenül h mindketten ugyanazzal a szemelyisegzavarral vannak diagnosztizalva.


Nálam : elhagyastol való félelem, ha nem néznek rám, mar attol tartok sokszor h nem erdeklem a másikat, nem hiszem h szerethető vagyok.


Nagyon gyorsan változik a hangulatom külső okok nélkül


Düh rohamok, amit nehezen vagy egyatalan nem lehet kontrollálni, ha felidegesitett valaki.


Identitás problémák,


Önsértő viselkedés,


Öngyilkossagi gondolatok, fenyegetések,


Amikor ideges vagyok sokszor disszocialok, vagy mintha nem a testemben lennék....


Ilyenek....


En egyatalan nem birom a kritikát elviselni.... Sajnos.

2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsonak.sajna sokba magamra ismertem,de viszont olyan nagy dührohamaim nincsenek. És nem bántalmaztak kiskoromba.
2021. aug. 9. 16:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem emlékszel rá.
2021. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsenek dührohamaid, akkor ún. "csendes" borderline lehetsz.

Ismertem olyan személyt, aki azt állította, hogy őt márpedig nem bántalmazták, aztán pár beszélgetés után kiderült, hogy fogalma nem volt a verbális bántalmazásról. Az anyja egy kőhideg nárcisztikus predátor volt, persze anyagilag mindent megadott a gyerekének, de különben érzelmileg lesz*rta.

2021. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nekem apám volt ilyen velem. Mindent megadott ,de leszart.
2021. aug. 12. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Miért kell minden borderes ember kérdéshez azt tanácsolni, hogy menekülj!!!!


Én ettől nagyon rosszul vagyok


Én az vagyok, de nem saját akaratomból, pedig sok ember azt gondolja, hogy én döntöttem így

Minden borderes valami miatt lesz az, ami

Általában a család okok miatt, de ezt a család nem akarja belátni ( pedig egyes országokban büntetik az ilyen szülőket, itthon pedig a beteg embert, mert beteg)

Tudd, nem a te hibád, hogy beteg lettél

Egy nagyon jó terapeuta nagyon sokat tud segíteni

2021. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Akkor gyógyuljatok meg és csak azután keressétek emberek társaságát.
2021. aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

9 . A gyógyuláshoz először az okot kell megtalálni, hogy azt lehessen kezelni

De ha az ok nem hajlandó ebben segíteni, mert szerinte ehhez semmi köze, addig a betegnek nagyon nehéz gyógyulnia

2021. aug. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!