Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mik a pontos tünetei a Borderl...

Mik a pontos tünetei a Borderline személyiségzavarnak ?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne akik régota ebbe szenvednek. Az internetes tüneteket én is tudom,de apro kis részletek is érdekelnének,mert félek ,hogy az vagyok.
2021. aug. 7. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Mindig könnyebb másban keresni a hibát...
2021. aug. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Érdekes engem szeret a környezetem.rengeteg haverom,ismerősöm van. Túl kedves vagyok mindenkivel,de ,ha beszólnak akkor agressziv vagyok. Plusszba még túlreagalok dolgokat.
2021. aug. 14. 15:59
 13/18 A kérdező kommentje:
Olyan tünetem is van,mint a szociális fóbiánál. Zavarba vagyok emberek előtt és szorongok sokszor.
2021. aug. 15. 06:18
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

3. Válaszoló vagyok újra, azt olvastam még erről a szemelyisegzavarról, lehet családi bántalmazások miatt, traumák, és genetika is közre játszik.


Aki meg azt tanácsolja, hogy gyógyuljanak meg majd csak akkor lépjenek bárkivel kapcsolatba, az empátia hiányos lúzer, inkább a te fajtádat kellene elkerülni, mert együttérzés az nincs benned az biztos.

Miert kell egy kalap alá venni mindenkit aki ebben a személyiségzavarban szenved?

Itt is vannak fokozatok, van aki enyhén, közepes, és eléggé durva borderek...


Magyarországon az emberek 80%-a valamilyen személyiségzavarban szenved, ennyi erővel mindenki kerüljön el mindenkit.....

Nem?!

2021. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%
Aki maga írta hogy ok nélküli dührohamai vannak meg öngyilkossággal fenyegetőzik az mégis miből gondolja, hogy vele jó lehet élni? Ha majd ilyen mellett kell élnetek, pláne hosszú távon, akkor papoljatok empátiáról, meg gyakoroljatok együttérzést.
2021. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

12, 13.

Szociális fobiám van. Sajnos néha olyan kor vagyok bunkó hirtelen amikor nagyon zavarban vagyok ezért ezzel leplezem. Nem direkt csinálom, hanem a legnagyobb zavart képzeld el ami létezik és lezárom egy bunkó kijelentéssel. Ez akkor volt inkább amikor erős volt a fobiám, mostanában nem annyira.

Persze lehet higy nálad nem ez van, csak talán a szorongásos táplálja az agresszív megnyilvánulásaidat. A fóbiádat ha van akkor alapból azt kellene kezelni.

2021. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Elfelejtettem írni hogy én is kedvedes vagyok amúgy mindenkivel általában, alapból itthon is nyugis vagyok, nem vagyok sárkány. Csak néha jön elő ez amikor olyan szituációba keverednek amiket nem tudok kezelni a fóbiám miatt.
2021. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt javaslom.. Ha ennyire felsz... menj egy szakemberhez

Még ingyen is van. Szval pénzbe sem kerül :D

2023. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!