Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hi. Szorongásos beteg vagyok....

Hi. Szorongásos beteg vagyok. De ma valami nagyon nem stimmelt velem. Alig beszéltem,csak ha kérdeztek,de még akor sem nagyon. Egész nap ültem a sötétben,feküdtem,be mentem fürdeni,sírtam,telefonoztam. Mi lehet velem? Ez súlyos szorongásnak a jele?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 20:36
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2021. aug. 9. 20:36
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan érzésem van mintha nyugodt lennék, de nagyon nem vagyok az.
2021. aug. 9. 20:41
 3/5 anonim válasza:
100%
Ez inkább depresszió.
2021. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorongasban nem nyugodt vagy hanem izgatott.
2021. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom úgy érted hogy teljesen elbújsz a világ elől.Mert ha aktívan kell részt venned az életben,akkor jön a szorongás,a félelem,ami akár fizikai tünetekkel is párosulhat.Szapora légzés,mellkas fájdalom,tenyér izzadás,esetleg pánikrohamok stb.És menekülsz ezekből a helyzetekből,és az otthon,a szobád nyugalma jelenti számodra a biztonságot.

Különféle szorongások léteznek...a bezártság,a punnyadás pedig depresszióhoz is vezethet.

Úgyhogy nálad elképzelhető egy alap probléma,valamilyen szorongásos betegség.Amit az otthonodban töltött sok idő megtetéz még egy jó kis depresszióval.Aminek simán lehetnek olyan jellegzetes vonásai,mint a kedvetlenség,a szomorúság,boldogtalanság érzete,lehangoltság,fáradékonyság,aluszékonyság.Nincs kedve semmihez ilyenkor az embernek.És nem lehet a kedvére sem tenni a legközelebbi hozzátartozójának sem.

2021. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!