Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bunkó ilyet mondani a pszichol...

Bunkó ilyet mondani a pszichológusnak?

Figyelt kérdés

Már 6 rendes kezelesen voltam nála, kedves, közvetlen, nagyon hamar már az első alkalommal megnyíltam neki. Rendesen elmagyarázza a dolgokat, hogy mi miért van, mi az oka az egyes problémáimnak. Mindig jó érzes menni hozzá tehát összességében tényleg egy szuper szakember. De úgy érzem nem javult az állapotom semmit és persze értem én hogy a részleteket kell megoldani, hogy a látszólagos problémák eltűnjenek, de valahogy kezd zavarni hogy hosszú távon semmi előrehaladás nincs. Bár az a helyzet, hogy az illúzióm miszerint a depresszió, szorondás dpdr panikrohamok hamar megszűnnek majd kezd irreálissá válni.

Szóval szerintetek ezt érdemes bevallanom neki, hogy úgy érzem nem haladok és hogy megpróbálhatna más problémáimra fókuszálni?

Hozzá teszem tudom hogy ő a szakember és tisztában vagyok vele hogy ő tudja mit csinál csak azt hittem ekkorra már lesz eredmény.



2021. aug. 10. 03:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus nem gyógyít, neki csak kibeszéled magad. Hosszú évekig járnak hozzá, nem pár hétig.
2021. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!