Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hagyjam ott a nem...

Hogyan hagyjam ott a nem megfelelő szakembert?

Figyelt kérdés

Magánban járok egy pszichiáterhez. Általában több mint fél-háromnegyed órát kell várnom a személyes rendelésen és az online-on is. Volt már olyan is, hogy elmaradt a konzultáció, és még csak jelzést sem kaptam.

A gyógyszert rosszul írta fel (az adagoláshoz kevesebb ellátási napot írt be, mint kellett vna, így több patika nem volt hajlandó kiadni, mert szabályellenes), sőt volt, hogy amikor új gyógyszerrel próbálkoztunk, akkor olyan adagolást ütemezett be, amellyel nem maradt már a következő konzultációig. Amikor vmi miatt írtam neki e-mailt, rövid időn belül válaszolt, de a rossz gyógyszerfelírást pl. nem pótolta.

Hogy váltsak? A gyógyszerfelírás miatt is kötve vagyok hozzá, mert sajnos nem hagyhatom abba csak úgy (nagyon durva elvonásom van, ha nem veszem be), meg magánban sem kapok időpontot azonnal, másrészt tartok attól is, hogy mivel kb. minden adatomat tudja, lecsekkolhatja, hogy kihez váltottam, meg őszintén szólva nem is merek belegondolni, hogy milyen hátrányom lehet még ebből.

Amúgy a konzultációkon meghallgat rendesen (nem pszichoterápiára járok, csak konzultációra a gyógyszerekről), és próbál segíteni, nem érdektelen. (Sajnos ilyen orvossal is volt már dolgom.)


2021. aug. 10. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak gyógyszerért miért kell magànt fizetni?
2021. aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatranyod nem lesz, ha ott hagyod. Keresel egy szimpatikusat, bejelentkezel hozza, elmesz, es ha o is felirja a gyogyszert, a masikhoz nem mesz tobbet, semmi koze hozza.
2021. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!