Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Véleményekre lennek kiváncsi,...

Véleményekre lennek kiváncsi, szerintetek jó döntés lenne?

Figyelt kérdés

Évek után Megismertem egy lányt, akit ízig vérig szeretek és tetszik is. Viszont a viselkedesemmel és a féltékenységgel néha eltávolítom magamtól, olyan értelemben magamra haragítom nem szándékosan amit utánna nehéz küszöbölni .


A féltékenység részt, azt kordában tudom tartani, akarat kérdése és ha nem ad ra okot akkor felesleg.


Külföldön, család nélkül/ egyedül élek már évek óta, és történt pár dolog ami lelkileg elegge sz@rrà vágott és az orvosom szerint depressziós vagyok.


Anno úgy kezdődött, hogy apum, anyum édesanyja, az akkori exbarátnőm (szinte friss szakítás után meghalt) ilyen sorrendben 3 év leforgása alatt.

Majd utánna egy évnek ra volt egyetlen egy barátnőm, akinek a mostoha apja meglopott (kölcsön kert) majd sose adta vissza a pénzt, ami idegileg és pénzügyileg is kicsit haza vágott mivel átszámítva több millióról volt szó . 2 évig voltunk eggyutt majdnem, majd vége lett. Túl tettem magam ezeken részben, azóta eltelt másfél év és megismertem Őt, akivel mindent el tudok képzelni.


Na most néha vannak olyan napjaim hogy senkivel se akarok beszelni, semmilyen módon szinte, vagy bunko módon lerazom stb..

Ez pedig a kapcsolatunkra elegge sz@r hatással van, és mg volt a feltekenykedes is a részemről .. nemtudom miért teszek így . A psihologus szerint, aggódom hogy őt is elvesztem, a másik pedig a depresszió passzív jele, hogy elutasítom az emberi kapcsolatokat.


Amíg külföldön elek, nem vagyunk kapcsolatban, de haza koltoznek idén decemberben mivel én már nem kerek a penzkergetésbol, szar közérzetből stb.


Otthon a családom, és így már ő is ott lenne aminek a gondolatától már sokkal jobb kedvem lesz. Attól felek hogy ezek a dolgok vegett nem jutunk el addig, hogy tényleg kapcsolatba legyünk, és nem érti hogy miért vagyok bizalmatlan illetve sokszor ilyen el taszító viselkedésű.


Elmondjam ezt a depressziós dolgot, vagy hadjam mert inkább ez ilyen önsajnálatban dús kifogas lenne Az egész ?


Személy szerint én nagyon szegyenlem ezt.. de lehet joga lenne tudni erről és megértőbb is lenne.


2021. aug. 12. 05:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Húha, ez nagyon zavaros. Nem tudnád röviden, rendesen ragozva, tagoltan összefoglalni?
2021. aug. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!