Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Befolyásolhat lelkileg bármily...

Befolyásolhat lelkileg bármilyen szempontból hogy a nagynénémen a kezdeti öregedés jeleit veszem észre?

Figyelt kérdés

Pl sokszor kell elmondani ugyanazt , de mikor azt hoszed érti , még mindig nem. És hogy lassabban és bizonytalanúl vezet , nem mint régen , és 'mamás ruhákat hord

Ez nagyon zavar , mintha kihatna rám , nem tudom hogy


2021. aug. 14. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, elszomorít. Ez az élet rendje. Megszületünk, megöregszünk.

Ne zavarjon. Veled is ez fog történni.

2021. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kényelmesen, a korának megfelelően öltözködik. Idősebb korban már

nem visel az ember mélyen dekoltált ruházatot, miniszoknyát.

Szolid eleganciával és kényelmesen szeretnek öltözködni az idősödő emberek.

Ebbe a farmer is belefér, de már nem a szexi áll a középpontban.

2021. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az élet normális rendje, de értem, hogy bánt. Én is emlékszem arra a pontra, mikor a nagymamám agya "befagyott". Onnantól hiába érveltél neki, nem lehetett meggyőzni semmiről. Pedig teljesen értelmesen beszélt, vidáman éli a napjait, csak a gondolkodása olyan merev. Sajnos ezzel nem tud jelenleg mit kezdeni az orvostudomány, még nem vagyunk örökéletűek.
2021. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!