Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha úgy általában utálom az...

Ha úgy általában utálom az emberek kb 90%-át az betegség?

Figyelt kérdés
Főleg a romákat,magyarok nagy többségét. Sváb származású vagyok és azok társaságát keresem elsősorban,meg néhány magyarét. Ez valami betegség vagy rasszista beállítottság lehet?
2021. aug. 15. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Alaptézis:

Reggel felkelsz és valaki hülye: Valaki hülye.

Reggel felkelsz és mindenki hülye: Te vagy a hülye.

2021. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés ember társaságát keresem,elvagyok magam. Dolgozok,de ott se vagyok benne a társasági életbe.Rengeteget olvasok,kirándulok a természetbe. Ezekből áll az életem.
2021. aug. 15. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Elég kevés az infó. Mesélj kicsit magadról, hány éves vagy, milyen a kapcsolatod a többi emberrel, szüleiddel, stb? Vannak barátaid?
2021. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Valószínűleg veled van gond.
2021. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

1


A kerdezo nem azt mondta hogy mindenki hulye. Azert mert negativ velemenye van az emberek tobbsegerol, nem feltetlen kell rogton azt mondani hogy "te vagy a hulye" meg hogy nincs igaza, mert boven lehet igaza.


A kerdezo azt mondta utalja az embereket egyebkent.


Amugy nem feltetlen mond hulyeseget, ha valaki azt mondja az emberek tobbsegerol, hogy peldaul onzo es leszar mindent amibol nincs haszna, mert ez igaz.

2021. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
34 f vagyok házas,gyermekten,csak apám él akit nem kedvelek,mert nagyon hirtelen ,agresszív,pénzközpontú.Barátaim nincsenek,Irritálnak az ilyen semmitmondó csoportosulások,mint a közös kávézás a cégnél,kocsmázás stb,amikor az ember magánéleti dolgait beszélik ki...Azt meg főleg utálom ,ha kérdezősködnek magánéleti dolgokat. Egész életemben visszahúzódóbb voltam,kivontam magam a társasági életből,és a szüleim is ezt erőltették.
2021. aug. 15. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket akik nem a másik magánéletéről beszélnek, járj olyan helyekre amik érdekelnek. Pl imádod a könyveket egy könyvklubban az lesz a téma és nem a magánélet, vagy járj focizni, ott is a közös programon lesz a hangsúly nem máson
2021. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

Áh... azt hittem hogy valami morcos tini vagy, de akkor ezek szerint nem.

Tudtommal vannak személyiségzavarok amiknek ezek a tünetei. Én is visszahúzódó ember vagyok, de az, hogy egyáltalán nem vágysz emberi kapcsolatokra, idegesítenek mások és még barátaid sincsenek nem normális.

A feleségedet nem utálod?

2021. aug. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Veled van a gond. Próbálj meg értelmes könyveket is olvasni, ha már intelligens nem vagy.
2021. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem a tetteiket útálod? Lehet ezzel téveszted össze! Jó, hogy felvetetted ezt a problémát. Ugye nem lenne bátorító, ha más nemzetiségű emberek iránti éreznének így? Annál is inkább, mert egy vérből teremtettünk, és Jézus a megváltható emberiségért áldozta fel az életét, érted és értem is.

37.Zsoltár 29."Az igazságosak öröklik a földet és örökké rajta laknak."

2021. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!