Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen, vény nélkül...

Depresszió ellen, vény nélkül kapható gyógyszereket mondanátok? (árral együtt)

Figyelt kérdés
nem tudom eldönteni, melyik típusától szenvedek, de az egyiktől biztos.
2010. aug. 29. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mi a tüneted? Én pl Valerinát veszek be hogyha pánikrohamom van, vagy halálfélelem, nyomott kedv stb. Nyugtató tea meg ilyenek. De állítólag jók a homeopátriás szerek is, és szedtem a Magne B6ot, nekem az is használt.
2010. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, és a Vareriána 50 dbos 800 ft körül van, a többi egy ezres kb.
2010. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát maximum holisztikus mindenfélét kaphatsz, ami max placebo elven működik. Bár kifejezetten depi ellen nem láttam még, esetleg nyugtatónak a Sedatif PC van. Inkább kérj a háziorvosodtól beutalót a helyi pszichiátriára, ha tényleg depressziósnak érzed magad.
2010. aug. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nanana ne rohanjunk ajtóstul a házba! Pszichiátriai konzultáció, majd utána kiderül, hogy valóban depid van-e, vagy más a probléma. Ha igazából depis vagy, arra semmilyen természetes hókuszpókusz nem fog sajnos használni. Viszont értékes időt veszítesz a próbálkozásokkal.

Szóval ilyen esetben fordulj szakorvoshoz!

2010. aug. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pszichiátriára nem kell beutaló. Időpontot kell kérni, a rendelőben, telefonon. Már legalább 1000x leírták ezt. Vagyis a szégyenlősebbeknek a háziorvosa sem tudja meg...Csak a pszichiáter, aki azért van.

Minden homeopátiás szer drágább, és hatástalanabb, mint a szakorvos által felirt, hatásos gyógyszer.

2010. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!