Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ezt csak beképzele...

Szerintetek ezt csak beképzelem magamnak? Lehet benne igazság?Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés

Volt par csunya berugasom az eletben (amivel szerintem a legtobb ember igy van) es attol felek hogy ez miatt megbelyegeznek az emberek (ezt erzem de nemtudom hogy be e kepzelem magamnak).Nem mindig de neha buta vagyok mikor iszom de akkor nagyon es ezt nagyon szegyenlem mert jozanon egy tisztelettudo ember vagyok,ezert nem is szoktam mar inni de nagy ritkan becsuszik.Csajozast is hanyagolom a kornyeken mert egybol azt gondolom hogy na ez is biztos tud rolam valami rosszat.

Ezenkivul stabil munkahelyem van,kocsi, jovore szeretnek lakast szoval nincs szetesve az eletem csak egy rendes kapcsolat kellene.

Az emberek olnek,lopnak,atverik a masikat lelkifurdalas nelkul en meg ilyen dolgok vegett rosszul erzem magamat.Nemtudom hogy ez az egesz a fejemben e letezik…23/f



2021. aug. 18. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Ennek semmi köze nincs a depresszióhoz.
2021. aug. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egésznap fekszem csak munkaba jarok,emberek koze nemmerek menni mert azthiszem rolam beszelnek es leszeretnem magamat torolni a kozossegi oldalakrol hogy meg csak senki ne is lasson sehol. Tuti?
2021. aug. 18. 09:27
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Ezt nem mondhatod, hogy nincs köze a depresszióhoz, 1-es.

Mindenképp pszichológus kell, mert most még azt se tudod, mi a probléma. Hogy rendszeresen iszol, azt mindenesetre annak találom, és veszélyesnek, hogy egyszer italosan fogsz beülni a kocsiba. Tisztázni kell az önbizalomhiányod okát és helyreállítani az önbecsülésedet.

2021. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyenrol hogy autoba uljek reszegen ilyenrol szo sincs,ezt soha nem tennem meg,biztosra tudom.Rendszeres italozasrol sincs szo,akarmeddig elvagyok en ital nelkul csak ha elkezdem akkor nemtudom abbahagyni,nincs onkontrol.Pl 2-3honapig nemiszok semmit de ha aztan nagynehezen raszednek hogy igyak akkor csak hajnalban megyunk haza.
2021. aug. 18. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
A módosult tudatállapotba menekülsz a problémákkal való szembesülés helyett. Én ezt akkor is veszélyesnek tartom (milyen társaságba jársz te, ahol nem tartják tiszteletben, hogy te nem akarsz inni?), hosszú távon a népbetegséghez, az alkoholizmushoz vezet. Menj pszichológushoz, hogy tisztázd a saját helyzetedet. Most egyáltalán nem a megoldás felé haladsz.
2021. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

A kamaszkor olyan, mint a részegség; mindenki emlékszik, hogy milyen hülyeségeket csináltál, csak te nem.

Viccet félretéve, hidd el, a kutyát se érdekli az életed. MINDENKI magával van elfoglalva, ahogy te is. Kisebb gondjuk is nagyobb annál, mintsem, hogy bélyeget süssenek rád néhány ifjúkori ballépés miatt.

2021. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!