Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni, mi a franc ez?

Meg akarok halni, mi a franc ez?

Figyelt kérdés

Most meg akarok halni pár perc múlva nem. Idegrángásaim vannak, földhöz csapkodom magam. Ha túl sokáig maradok egy közösséggel az utcán sötétben szomorú, letört, depressziós leszek. Nem tartotta a szemkontaktust, senki nem figyelt rám. Elkezdtem zihálni, elfutottam, most is csurom izzadság vagyok. Csak sírni akarok és nem tudom megtegyem-e. Egyre súlyosbodnak ezek a tünetek, ok nélkül toporzékolok sokszor. Nem értem mi történik, mindenki eltávolodik tőlem, mindenki hazudik. Ideges vagyok, de egyben letört is, egyre erősödnek a gondolatok a fejemben, a késztetés, hogy pusztítsam el magam, mert nem vagyok fontos és értékes senkinek. Mi történik? Olyan leírhatatlanul furcsa. Ma is egy apró gesztus miatt örlődöm, de ez normális?

Ugye nincs velem baj? Csak meg akarok halni, mert felmértem hogy nincs esélyem sehol, nem érdemes várni ezzel. Nem értem



2021. aug. 21. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Találd meg Jézust, húgom!
2021. aug. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Epilepsziás vagy?
2021. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
33%
Először szociális fóbiára/szorongásra gondoltam, mivel emberek között jött elő, de aztán írtad, hogy azért, mert nem érzed magad elég fontosnak... Hát akár egy borderline vagy nárcizmus is játszhat, de egy szakember jobban meg tudná mondani.
2021. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Valakinek súlyos tragédiák vannak az életében, és nincs ilyen problémája.


Neked vannak, ezért menj el orvoshoz.

2021. aug. 21. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Skizofrénia vagy pszichózis gyanús a dolog, orvoshoz kell sürgősen menni, gyógyszerszedés segíteni fog.
2021. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam kineziológusnál, de többet ártott mint használt
2021. aug. 21. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Pszichológus, pszichiáter tudna segíteni.
2021. aug. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós vagy és erősen szorongsz, ezenkívül valószínűleg pszichozisod is van, de ez még nem jelenti hogy skizofrén vagy.

Pszichiáterhez menj el minél előbb.

2021. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már csodásan érzem magam, remélem nem tér vissza ez.


Köszönöm a válaszokat

2021. aug. 21. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!