Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy ez az oka?

Lehetséges hogy ez az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 13 éves korom óta anorexiaval kuzdok, legalacsonyabb súlyom az 49kg volt, de egy feleve probalok ezen tullendulni (65kgrol fogytam 49re, 2 honap alatt akkor...), most 17 eves vagyok, 166cm es 52kg, annyira nem veszes, inkabb mentalisan sinylem meg, viszont feleve elkezdtem enni ugye, de azota hetente legalabb 5 hashajtot veszek be,-atlagosan-, es ugye ez tudom, hogy nagyon rossz, en is nagyon szenvedek vele, de egyszeruen a buntudat miatt nem tudom abbahagyni, meg felek hogy anélkül hiznek. Regebben amikor lefogytam 65kgrol olyan drasztikusan akkor volt hogy felevig is kimaradt a menstruaciom, lehetseges hogy az ujabb fajta onsanyargatas miatt megint ez tortenik? /nem tudok senkitol sem segitseget kerni/
2021. aug. 21. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, helyes a diagnózisod. Ugyanaz, illetve megint az történik
2021. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Foglald el magad értelmes és hasznos tevékenységgel, ne önmagadat figyeld folytonosan.
2021. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barcsak igy mukodne, 4 eve nem tudok leallni azzal hogy naponta ne merjem meg magamat, es egesznap aszerint eszek, akar hacsak megkostolok egy etelt azutan is megmerem magamat, mert azon stresszelnek egeszen addig hogy mennyi vagyok, ameddig meg nem tettem. Hidd el, en is jobban orulnek, ha ez nem ilyen lenne, es nem figyelnek ennyire rogeszmesen erre.
2021. aug. 21. 20:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hűha. 1 étel kóstolás utána is méred magad... Menj orvoshoz. Nem rosszból írom.
2021. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szoval lehetseges hogy emiatt maradt el a menstruaciom? Mar csak ez jut eszembe hogy emiatt lehet, utobbi idoben nagyobb tulzasokba estem a hashajtokkal, es mar csak ez tunik logikusnak
2021. aug. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!