Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megéri pszichológushoz menni? ...

Megéri pszichológushoz menni? Tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok boldog lenni, mindig kattogok valami szarságon, nem tudom megélni a jelen pillanatot.

Fiatal 23 éves srác vagyok.


Pedig amúgy nagyon nincs sok problémám, van egy jó fizető állásom amit szeretek, vannak régi jó barátaim. Stb

De túl érzékeny vagyok, mindig mindent magamra veszek, nem tudom elengedni magam.

A mai fiatalokhoz képest túl komolyan gondolkodom, így lányokkal való ismerkedés se nagyon megy.

Meg szeretnék változni, mert így nem szeretem magam. Szóval légyszi ne azt a tanácsot adjátok hogy, "valaki így is szeretni fog "

Egyszerűen a mai világban, egy introvertált kedves csendes srácot "eltaposnak".

En is szeretnék laza, mindig jó kedvű lenni, aki könnyen tud ismerkedni, akit szeretnek a lányok.

Stb

Nem egy búval b@szott valami.


Lehet kicsit össze vissza írás lett, de nem baj.

Köszönöm a segítséget.


2021. aug. 22. 15:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
53%
Életvezetési tanácsadó vagy, szeretnél az lenni?
2021. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy?
2021. aug. 22. 15:30
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tud ezen segíteni a pszichológus. Nem véletlen vagy ilyen, oka van ha rágódsz, ha introvertált vagy stb. Menj el pszichológushoz!
2021. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rendben az jó lenne, köszi.
2021. aug. 22. 15:36
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Eltud látni tanácsokkal amik vagy segítenek vagy nem, vagy elküld egy pszichiáterhez aki felír valami gyógyszert. A szorongás elég gyakori betegség szóval tudnak segíteni.
2021. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

5


Miért kellene ide pszichiáter meg gyógyszer? Komolyan mondom hogy egyes embereknek agyára ment már az internet, lassan már mindenki gyógyszerrel kelne meg feküdne. Az ő problémájának semmi köze a pszichiátriai betegségekhez, de még a depresszió is távol áll tőle. Szimplán nem érzi jól magát a bőrében. A pszichológus pedig semmiféle tanáccsal nem lát el. Ez egy TÉVHIT!

2021. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6

Akkor mit tehetek?

2021. aug. 22. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, amit írtam a 3-as válaszomban.
2021. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az önutálat az ami beteggé tesz, pedig láthatnád a sikereid is, amiből erőt meríthetnél. Erre kellene fókuszálnod. Na és a másik elfogadására. Honnan veszed azt hogy a lányok nem annyira komolyak, mint te? Én nem ismerek olyan csajt a, ki 0-24 órában komolyan viselkedik. Neked is tudni kellene ellazulnod. Lemész a barátaiddal sörözni, vagy buliba, ott lehetne ismerkedni. Ha ez a része , gátlásokat vált ki nálad, azon is dolgoznod kellene. Jó alap hogy van munkád, amit szeretsz. Ha úgy érzed hogy a pozitív változáshoz segítség kell, akkor fordulj szakemberhez.
2021. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy JÓ pszichológus tud segíteni, ha megtalálod a megfelelőt nagyon jó lesz. Ő tud neked tanácsot adni, ravezetni arra amit szeretnél. Neked "csak" őszintének kell lenned, és dolgozni a problémádon.

Sok sikert!

2021. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!