Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birom az életet. Semmi...

Nem birom az életet. Semmi nem sikerül. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2021. aug. 23. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Próbálkozz mással
2021. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem sikerülnek dolgaim, legalábbis egy része biztos, és még így is nehezen bírom. Olyan unalmas és elszomorító és nincs már remény bennem.

Azért ne add fel azonnal.

2021. aug. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Konkrétan mi nem sikerül? Biztos valamiben jó vagy. Én is voltam már igy, azt gondoltam, hogy az informatikafób anyám is ugyanúgy megtudna tanulni programozni, mint én, de azt is hogy jobban tud pedig ez biztos nem igaz.

Sokszor alulértékelem magam. Biztos van ami neked is jól sikerül, de valami amit akarsz az nem vagy szeretnél a legjobb lenni valamiből de felnézel fbookra és úgy tünik, hogy mindenki jobb valamiben.


Inkább csak próbálkozz, küzdj, ne azzal foglalkozz, hogy más mit csinál!

2021. aug. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik munkahelyen sem sikerül huzamosabb ideig ottmaradni.
2021. aug. 23. 12:33
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Miért? Kirugtak? Örülj, hogy találtál valamilyen munkát!
2021. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg hú de ügyes vagyok, hű de jól csinálom, hű de kitartó vagyok, mondják, azt sehol semmi csak egy kiégett szorongó romhalmaz vagyok ebben rohanó világban.
2021. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Talán nem azt csinálod amihez igazán értenél. Próbáld meg kitalálni mi az ami tényleg boldoggá tesz és legyen az a célod hogy ezt megvalósítsd!
2021. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne itt keress rá gyógyírt. Elsősorban a háziorvosodhoz fordulj, ő majd útba igazít.
2021. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!