Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan aki a pànikbetegség...

Van olyan aki a pànikbetegség , szorongàs miatt teljesen kikerült a munkapiacról? Hàny évre?

Figyelt kérdés
Érdekel hogy létezik hogy évekig képtelen mentàlis problémàk miatt dolgozni illetve , hogy visszatud később kerülni a munkavilàgàba🤔
2021. aug. 24. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichiátriai beteg vagyok rosszul vagyok ha nagyon dolgozni kell ezért közmunkás vagyok amit ígyis nehezen bírok.
2021. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal 25 éves nő vagyok kb egy éve volt egy olyan idegösszeroppanásom hogy azt hittem vége van az életemnek. Egyszerűen ahogy felébredtem már szorongtam. Annyira szorongtam hogy enni se bírtam de állandóan halálfélelmem is volt. Képtelen voltam kimenni az utcára. Azt gondoltam hogy ennyi volt teljesen elment az eszem. A wcig alig vánszorogtam ki nemhogy dolgozni. Egy évre munkaképtelenné váltam. A gyógyszerek fél év után hatottak annyira hogy egyáltalán reménykedni mertem hogy még lehetek normális.

De végülis sikerült. Van munkám és nemhogy a régi hanem annál sokkal jobb minden.

2021. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem csak az emberi kapcsolataim mentek rá a szorongásra meg a munkára.
2021. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vissza tud menni, csak kezeltetni kell a betegségét, megvannak rá a megfelelő gyógyszerek/gyógymódok. Pszichiáter, pszichológus.
2021. aug. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tudok kilepni az utcára nem tudok elmenni hosszú időre mert attól félek nem találok wct. Nincs közös program senkivel mert félek ott szarom össze magam. Régen dolgoztam de nagyon tartogattam mert nem mertem a munkán klotyóra menni
2021. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5ös ez nagyon szomorú. Én attol féltem hogy elvesztem a páromat mert nekem csak ő volt. És ez erőt adott hogy érte össze kell szedjem magam és barmit megtenni a gyógyulásért és igenis még a pszichiátriára is befeküdtem hogy beállítsák az antidepresszánsomat.

Az volt az utolsó csepp amikor görcsrohamot kaptam a zihálástol és a párom azt hitte hogy meghalok annyira megijesztettem. És nem akartam hogy őis kikészüljön mellettem.

2021. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!