Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez a kütyü hasznos...

Szerintetek ez a kütyü hasznos, hogyha szeretnék időnként lekapcsolódni, de nincsen elég akaraterőm hozzá?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy túl sokat okostelefonozok, szeretnék időnként lekapcsolódni, de nincsen elég akaraterőm. Olvastam ezt a blogot, ahol ezt ajánlották. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban.


[link]



2021. aug. 25. 11:51
1 2
 11/16 anonim válasza:
Gyermekeim használják és tényleg nagyon jó. Viszont ilyen kütyüt tudtommal Magyarországon nem forgalmaz senki. Régebben volt az Alzánál, de már nem árulják ők sem. Külföldről behozatni meg gondolom felér egy kisebb vagyonnal...
2021. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lerakod egyszerűen a telefont és máris rengeteg a szabadidőd de tényleg és jé rengeteg időd lett van mindenre mehetsz tanulni, sportolni stb. Egy példa: le akarok fogyni, mert túlsúlyos vagyok, de továbbra is sokat eszek keveset mozgok akkor, hogy tudnék lefogyni, sehogy.Ehhez nem kell semmi más csak akaraterő.
2021. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

# 11 Aliexpressen találtam olcsó kínai másolatot. Az milyen lehet? Nem kockázatos onnan rendelni?


# 12 Akaraterőből nem tudtam megoldani sajnos. Azért is agyalok egyéb megoldásokon.

2021. aug. 25. 20:07
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy butatelefonom és csak azt használtam, az okostelefon otthon volt, így munkában nem használhattam, sem útközben a netet meg ilyesmit. Először fúúú, nagyon rossz volt, kellett pár nap, de aztán megszoktam és teljesen leszoktam a közösségi oldalakról meg az állandó nyomkodásról, internetezésről. Ment pár hónapig, aztán visszaálltam okostelefonra, de akkor már leszoktam róla, szóval most már nagyon keveset használom.
2021. aug. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
# 14 Amikor visszaálltál az okostelefonra, akkor nem érezted a kísértést, hogy újra nyomkodjad egész nap? Eltűnt a korábbi érzés?
2021. aug. 26. 17:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem. De valójában nem is tértem volna vissza az okostelefonhoz, csak akkor volt egy munkám és ők minden infót face-n, messengeren osztottak meg és arra szükség volt menet közben is. De nem igazán használtam azon kívül.
2021. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!