Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok? lent...

Pszichopata vagyok? lent leírom a tulajdonságaimat cselekeddeteimet

Figyelt kérdés

-A tesóm sokat piszkált még kicsik voltunk, sokszor megvert, én úgy adtam vissza egyszer neki mikor már elegem volt a piszkálásból hogy söprűvel megütöttem őt ott lent.

-A kutya a kocsi alatt voltak (nem vették észre) beindították a kocsit kuyta nyüszíteni kezdett én meg elkezdtem nevetni. (nem öröm volt bennem ez jött ki, nem gondoltam hogy ez baj)

egyszer egy oszttárs ráült a játékára engem hibáztatott h miért ne vettem el onnan (nem éreztem semmit)

megvertem egy kisállatot titokban (szégyelem de ezt is le kell írnom)

babakoromban túl jó voltam, ahova leraktak ott maradtam

soha nem barátkoztam magamtól (gyerekként még befogadtam az embereket)(már nem)

Tiniként minden megvátozott jó kislányból lett csúnyánbeszélő pofátlan, hanyag igénytelen, megfelelniivágyó, tökéletességre hajtó gyerek.

Elvesztettem azt aki legjobban bízott bennem..

Nem tudtam sírni a temetésén.

Úgy 5 évig nem bíztam senkiben, pofátlan dagadt depressziós voltam, nem beszéltem az otthoniakkal sem mindig idegesen válaszoltam(van hogy most is). AZ vagyok?


2021. aug. 27. 21:13
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Soha nem volt barátom (22 vagyok) mégis vannak szexuális vágyaim, pl hogy egy idegen megerőszakoljon. Már gyekként is fantáziáltam ilyesmiről.
2021. aug. 27. 21:16
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Én nem tartalak annak,magamat sem. Én izgalmat,és valószínűleg szexuális izgalmat éreztem akkor amikor elvittük a hugomat az orvoshoz és az előző gyerek bent ordított,visított sírt kiabált ezt élveztem. 8-9 éves voltam.
2021. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Nem vagy pszichopata, de egy jó pszichológust keress fel. Ha a családsegítőbe elmész, akkor ingyen lesz. Már gyerekkorodban jó lett volna, de sosem késő. Fel a fejjel! Minden rendben lesz!
2021. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nagyon elítélendő ez az egész.
2021. aug. 27. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy pszichopata, mert beismered hogy elítélendő.
2021. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
0%

A megfogalmazás szerint: Első megközelítésre az antiszociális személyiségzavarban szenvedő ember nagyon barátságos, elbűvölő, intelligens, mindig azt mondja és csinálja, amit elvárnak tőle. Általában magas pozíciót tölt be, a céljait mindig eléri, sikeres embernek nevezhető. Ha azonban jobban megvizsgáljuk, akkor kiderül, hogy mindez csak a látszat, és a jólszituáltság maszkja mögött egy teljesen más ember lakozik.

Ilyennek érzed magad? Szerintem biztos, hogy nem vagy az. :)

2021. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Aki igazából pszichopata az nem ismeri be, sőt még fel sem ismeri a tüneteket. Szóval ne aggódj, nem vagy az. Keress egy jó szakembert és minden rendben lesz!
2021. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6-os gyerekként voltam szófogadó ugy 10 éves korig, aztán elegem lett met úgy éreztem mindenkit elém helyeznek pl: mikor új bútorok ágyak kerűltek a szobába én nem kaptam ágyat egy kiságyon feküdtem mert a tesóm nem akarta elviselni hogy melette aludjak. Nem vagyok barátságos, van hogy megtudokk szólalani van hogy nem, elbővölő nem vagyok hanem kövéér.

7es járok szichiátehez nem tudja ezeket de le fogom neki írni a gondolataimat és ezeket is. Nem jó igy élni soha nem engedem el magam, folyton idegeskedem és aggódom.

2021. aug. 27. 21:50
 9/17 anonim válasza:
100%
Az, hogy ez foglalkoztat, az már egy hatalmas fejlődés. Ha neked könnyebb írásban kommunikálni, tedd azt, értékelni fogja a pszichológusod. Jó ötlet! :)
2021. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9es: hiába mondta neki, azt mondta egy pszichopata nem szorong
2021. aug. 27. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!