Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichopata vagyok? lent...

Pszichopata vagyok? lent leírom a tulajdonságaimat cselekeddeteimet

Figyelt kérdés

-A tesóm sokat piszkált még kicsik voltunk, sokszor megvert, én úgy adtam vissza egyszer neki mikor már elegem volt a piszkálásból hogy söprűvel megütöttem őt ott lent.

-A kutya a kocsi alatt voltak (nem vették észre) beindították a kocsit kuyta nyüszíteni kezdett én meg elkezdtem nevetni. (nem öröm volt bennem ez jött ki, nem gondoltam hogy ez baj)

egyszer egy oszttárs ráült a játékára engem hibáztatott h miért ne vettem el onnan (nem éreztem semmit)

megvertem egy kisállatot titokban (szégyelem de ezt is le kell írnom)

babakoromban túl jó voltam, ahova leraktak ott maradtam

soha nem barátkoztam magamtól (gyerekként még befogadtam az embereket)(már nem)

Tiniként minden megvátozott jó kislányból lett csúnyánbeszélő pofátlan, hanyag igénytelen, megfelelniivágyó, tökéletességre hajtó gyerek.

Elvesztettem azt aki legjobban bízott bennem..

Nem tudtam sírni a temetésén.

Úgy 5 évig nem bíztam senkiben, pofátlan dagadt depressziós voltam, nem beszéltem az otthoniakkal sem mindig idegesen válaszoltam(van hogy most is). AZ vagyok?


2021. aug. 27. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az. Elitélendőnek és szégyennek tartod a cselekedeteidet.
2021. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

nem csak a cselekedeteit, saját magát is. önkép zavara van legfőképp ezért nem barátkozik csak nincs ezzel tisztában. a pszihopatáknál gyakori a dühroham és egyáltalán nem inteligensek. összekeveritek a pszhihopatákat a szociopatákkal. 6-os te jobb lett volna ha nem kommentálsz. 7es, egyedül neked volt érdemleges tanácsod.

kérdező most hozzád szólók. neked nem kicsit van önkép zavarod és a világot meg másokat hibáztatsz a sorsod miatt és amiatt amilyen vagy. sem az életed sem pedig magadat nem fogadod el de ha nem tetted fel magadnak ezt a kérdést még akkor valószínüleg tudatalatt zajlik ez a móka pont emiatt írtam feljebb hogy elképzelhető hogy nem vagy tudatában az önkép zavarodnak. nem vagy pszihopata. túl sokat gondolkodsz feleslegesen és megcsavarodnak a gondolataid. ez ellen kell legfőképp tenni még pedig úgy, hogy lefoglalod magad. találj több hobbit vagy menj el edzeni. ha edzel akkor nem lesz energiád túl agyalni a dolgokat és depresszios lenni. az edzéssel szabaditasz fel bizonyos hormonokat amiktől jobban érzed magad. ha reggel edzel, sokkal összeszedettebb leszel a napod hátralevő részében és az önbizalmadon is javithatsz mert nem leszel dagadt ha edzel. a sporttal 3 legyet üthetsz egy csapásra. 3 olyan dolgot kiiktathatsz a hétköznapjaidból amik depresszivvé tesznek. senkire és semmire nincs szükséged csak önfegyelemre, fokuszra, és sok sportra. problema megoldva.

2021. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Olvastam valahol hogy apszichopátia az egy spektrum.


Az egyék végén ott vannak az empath-ok (passz nem tudom a magyar nevét)

Akik empatikusak, a másik végén meg a pszichopaták ákik nem tudnak empátiát érezni.

Illetve még van a szociopata aki egy pici empátiát tud azért.

Az átlagemberek a skála közepén helyezkednek el

2021. aug. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfogadni magam. Sokszor azt sem tudom hogy mire hogy reagáljak. Így az emberek bizonytalannak és gyerekesnek néznek.
2021. aug. 27. 23:58
 15/17 anonim ***** válasza:

Innen nehéz bármit is megállapítani.

Egyrészt a gyerekek borderline pszichopaták. Ezt értsd úgy hogy mivel még fejlődésben vannak, az agyuk is, ezért nehéz kijelenteni hogy pl. 10 éve Gáborka pszichopata e. De a megállapítást is érdemes egy szakértőre bízni.

A kutyás sztori, szerintem csak az történt hogy te ilyen módon reagáltál a konfliktusra. Mindenki kicsit máshogyan reagál. Valakik lefagynak. Valakik csak órákkal később kezdenek el sírni. Én sem tudtam sírni nagyapám temetésén. Próbáltam de nem ment. Ezt írom úgy hogy nagyon empatikus vagyok.

A 14-es kommentedre reagálva: ez teljesen oké hogy így érzel, felteszem talán a kora húszas éveidben járhatsz amikor még nem találtad meg önmagadat, vagy rossz nyomon járok?

2021. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy pszichopata, maximum depressziós, vagy utálod magad, és a jelenlegi viselkedésed, és ne is akarj az lenni. Nem is tudnál. Ha az lennél, akkor ezt nem szégyenlenéd, nem tennéd fel ezeket a kérdéseket. A pszichopaták olyan emberek, akikből kiveszett valami, akikben nincsenek érzések. Egy teljesen más kategória. Változtass magadon, keress fel egy pszichológust, ha ez ennyire zavar.
2021. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kaptál jó tanácsokat. Ha kövér és ez zavar akkor tegyél ellene. Cselekedj. Diétázz és mozogj. Mert szerintem is a kiállhatatlanságod egyik oka hogy utálod magad. Pszichopata biztos nem vagy. Ha az lennél akkor nem lenne bűntudatod.

A pszichológusodnak ha eddig nem tetted írd le nyugodtan amit érzel ha szavakkal nem megy. Az a legrosszabb ha nem vagy vele őszinte mert akkor nem tud segíteni. Hidd el hallott ő már cifrábbakat is. Nem fog elítélni. Ő szakember. A diagnosztizálást viszont hagyd rá.

Végül a szexuális vágyaidról annyit hogy nem azt jelenti hogy tényleg azt akarod hogy megerőszakoljanak. Szerintem azt akarod hogy valaki nagyon kívánjon, akarjon. Romantikára és szexre vágysz amit most nem kapsz még.

2022. febr. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!