Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szoktam füvezni hetente...

Szoktam füvezni hetente egyszer, kétszer. Elmondhatom a pszichológusomnak?

Figyelt kérdés
Erős drogfüggő voltam az elmúlt 10 hónapban. Töltőgázt, dezodorok gázát szívtam és ittam. Három hete álltam le, semmi gáz, semmi alkohol. Ez így teljesen jól megy a személyiségem és a gondolkodásom elkezdett pozitív irányba változni. Születtek új hobbijaim (amik nagyon régen nem voltak már) és elkezdtem újra sportolni is. Viszont füvet szívok, úgy gondolom kell nekem ez, mint egy jutalom. Az az eufória, az az elmélyülős gondolkodós, antidepresszív érzés. Ettől függetlenül a magam ura vagyok. Szándékosan kihagytam sok alkalmat mert úgy érzeztem hogy még nem jött el az ideje. Még nem tettem eleget a sikeres jövő érdekében, ezért úgy jön ki egy héten egyszer kétszer tépek be. Ezt az egészet elmondhatom a pszichológusnak? Mivel hogy illegális.

2021. szept. 1. 14:12
 1/9 A kérdező kommentje:
18/F
2021. szept. 1. 14:12
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Elmondhatod, nem fog a rendőrséghez fordulni vele, ha ettől tartasz.
2021. szept. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Elmondhatod, mondjad is el.
2021. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Holnap lesz az első beszélgetésem vele és ezért kezdtem el ezen gondolkodni.
2021. szept. 1. 14:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenben lehetsz őszinte vele, se lenézni nem fog semmiért se megbélyegezni, és rendőrséghez se fog fordulni ilyesmi miatt.
2021. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg családtagoknak el fog mondani valamit? Mert ezt teljesen titokban csinálom csak a távoli barátaim tudják (költöznöm kellet) és a srác aki segít intézni.
2021. szept. 1. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem osztanak meg családtagokkal se senki ismerősöddel semmit a terápián elhangzottakról, csak ha erre kifejezetten kéred a dokit.
2021. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd el neki. onmagaban nagyon pozitiv, hogy valtozast hoztal az eletedben, gratulalok hozza, remelem fennt is tudod ezt tartani hosszu tavon ! a pszichologus lehet segiteni tud abban, hogy idovel a fuvet is elhagyhasd, hiszen bar fizikai ertelemben nem lehet rafuggeni, lelkileg igen.
2021. szept. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy elhagyjam az én akaratom is kell és én márpedig nem akarok lemondani róla amíg nem hoz az életembe olyan problémákat amik miatt muszáj leálljak avval is. Egyelőre tudom kezelni az esetleges demotiváló hatását, úgy hogy mindig tudatosítom hogy mennyire jó az élmény és már akkor megbeszélem magammal hogy sajnos nem téphetek be mondjuk 5 napig , erre tisztán is emlékszek és működik. Majd ha eljön ez az idő akkor jobban esik mert sikerült betartsam az ígéretemet.
2021. szept. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!