Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem? Hogy érezhet...

Mi történt velem? Hogy érezhetném magam jobban?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy pár hónapja lettem 18, és az egyetem miatt a kis falumból elköltöztem egy nagyvárosba. Jelenleg még nincsenek lakótársaim és teljesen egyedül vagyok. A tegnapi napon elmentem bevásárolni, rengetegen voltak, és alapból nem éreztem jól magam aznap. Már pont fizetéskor elkapott egy nagyon rossz érzés. Olyan volt mintha valami összeszorította a tüdőmet és a szívemet, nem kaptam normálisan levegőt, hányingerem volt, izzadtam, szédültem. Egyszerűen olyan volt mintha nem is lenne valódi az egész, olyan érzés volt mintha kihúzták volna a lábam alól a talajt. Még soha nem éreztem ilyet, iszonyúan megijedtem. 1-1,5 órát ültem egy padon miután úgy éreztem hogy egyáltalán feltudok állni. A probléma az hogy a suli lassan kezdődik, és ezután az eset után teljesen beborult előttem a világ. Alapjáraton egy energetikus, vidám ember vagyok, igaz mindig stresszes voltam,de ezt a külvilág felé soha sem mutattam. Nem tudom mit csináljak, nem csúszik egy falat sem a torkomon, hányingerem van, emiatt aludni sem tudtam. Mit kezdjek most magammal?

2021. szept. 4. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez pániknak tűnik. Ha tartós az állapot akkor sajnos antidepresszáns tud segíteni. Sport meg vitaminok, stb az én tapasztalatom szerint semmit nem érnek.
2021. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1-es, megkérdezhetem, milyen sporttal próbálkoztál eddig és milyen gyakran csináltad?
2021. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd hozzá fogsz szokni ehhez a teljesen új és merőben más környezethez. Kikerültél az eddigi konfortzónádból, időbe telik az új helyen egy másikat kialakítani.
2021. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2-es: a mai napig rendszeresen kondizom, de nem a pánik miatt. Napi rendszereseggel futottam fél évig, semmit nem javult tőle a pánik.
2021. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!