Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek sem normális ez a...

Szerintetek sem normális ez a dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megpróbálom röviden leírni.


Szóval, 17f vagyok. Egyre többször jön ki rajtam az, hogy ingerült vagyok, stresszes, ideges. De most jön a dolog lényege: Nemtudom miért. Komolyan.


Lehet, azért mert magányos vagyok? Soha nem volt még barátnőm. Bár igazából nagyon szeretnék, de sajnos nagyon sok lány nem jön össze szegényebb, kicsit csúnyább fiúval. Sokszor voltam magam alatt ez miatt, és ezért már próbálkozni is félek.


De igazándiból, úgy érzem nem ez a probléma, hanem valami más de nemtudom mi. Annyira szenvedek már ettől, hogy az öngyilkosság gondolata is felmerült már bennem jó néhányszor.


Mondjam el ezt a szüleimnek szerintetek? Annyira félek, hogy hülyének néznek. De érzem, hogy valami nagyon nincs rendben. :/


Szeretem őket, de egyszerűen nem tudok bennük megbízni telsejen. Barátaim ezért sincsenek. Annyiszor átvertek lányok is.. ://


Azt még hozzá kell tegyem, hátha ez segít, hogy amúgy ezeket nem igazán veszik észre rajtam suliba sem.


Apukámnak párszor említettem, amikor pont oda illet, hogy nem is bánnám, ha nem élnék, nem félek a haláltól. De nem igazán lepődött meg rajta, vagy, hogy is mondjam.


Annyira egyedül érzem magam. Mi a bajom? Bediliztem?


Kérlek segítsetek, ha tudtok. :'(



2021. szept. 4. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 18f vagyok és nekem sem volt még barátnom es barátaim sem nekem is volt már depressziom szoval megértlek téged de bármennyire is nehéz keress valami elfoglaltságot mert ez nem állapot
2021. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
például rajzolj videojatekozz tarts házi állatot vagy barkácsolj
2021. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, egész életemben ezzel fogok küzdeni. Van kedved beszélgetni?
2021. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Magnézium hiány
2021. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek viccesek, lazák, próbáljatok meg a társaság "középpontja" lenni, de nem erőltetve, csak lazán... Például valamiben legyetek jók..az lehet akár erő, akár ügyesség, akár pl. tudod az összes névnapot, hogy kinek mikor van.. Szóval valami olyat, ami nem megszokott és az jópofa, hogy csak te tudod. Találjátok ki az erősségeteket és mindig arra gondoljatok, hogy nektek minden összejön, minden sikerül..és úgy is lesz. (aki folyton azt hajtogatja, hogy "miért vagyok ilyen szerencsétlen"? Sajnos az azt is kapja, hogy valóban szerencsétlen lesz.) Tehát új ötletekkel, új lendülettel előre!!!!
2021. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5! Nem fogja elhinni senki, de 180°C-ot fordult az életem! Az új suliban, új osztályban közkedvelt alak lettem! Úgy néz ki, tetszem 2 lánynak is! :)


Apropó tetszem.. Hogyan tudom megkeresni azt akivel szemeztem, úgy, hogy nem tudom a nevét, sem az osztályát?

2021. szept. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!