Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan takarhatnám a vágásokat...

Hogyan takarhatnám a vágásokat pszichológus elől?

Figyelt kérdés
Ismer és tudja milyen vagyok sajnos.Mindig megnézi kezem,combomnál is hogy nem csinaltam e.Azt mondta ha meglátja akkor irány a kórház és nem szabadulok onnan egy ideig.Szóval most történt valami,szóval kellett nekem...de nem gondoltam bele hogy pár nap mulva megyek hozzá és nemkéne látnia.Nem akarok kórházba menni:((

2021. szept. 6. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nincs sok értelme pszichológushoz járnod, ha nem bízol meg benne annyira, hogy elmondd neki a vagdosást.
2021. szept. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Pszichológus nem küldhet kórházba.
2021. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
A pszichológus nem küldhet kórházba, de felveheti a kapcsolatot a páciens háziorvosával, az illetékes pszichiátriai gondozóval, rokonokkal (kiskorú esetén a szülőkkel).
2021. szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne hazudj a pszichológusnak. Mondd el, mi történt, mi zaklatott fel és hogy megbántad.
2021. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nekem is ennyi eszem volt,mai napig szenvedek azzal ,hogy hogyan takarjam el.Nem old meg semmit,hülyeség
2021. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Az eredet vágd fel,ne pedig karcolgasd magad vajazo késsel.
2021. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Megvolt már mikor,nyugodj meg:))

De megmentettek:(

2021. okt. 5. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akarsz beszélni rola,nekem irhatsz
2021. okt. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!